Horoskop: V dětství se jim smáli, teď by je chtěl mít každý doma. Která znamení dozrála s lety jako víno?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Snad každý rodič si myslí, že je jeho dítě roztomilé. Jenomže vrstevníci ve škole to vidí jinak. Některé děti jednoduše nemají moc štěstí a kvůli své povaze nebo vzhledu si hledají kamarády těžko. Navíc musejí čelit otravnému vysmívání. V budoucnu ale možná všem teprve ukážou.

Jako malí byli obtloustlí, nosili rovnátka, byli otravní a nikdo je neměl ve třídě rád. Po letech na školním srazu ale vyrazí dech tím, jak moc se změnili. A ti, kteří se jim kdysi smáli, si teď budou přát, aby se k nim chovali lépe. Jenže minulost se změnit nedá.

A tak si jenom můžete sypat popel na hlavu, že jste s nimi dříve jednali tak, že teď se jim sotva můžete podívat do očí. Která znamení mají největší tendenci proměnit se z ošklivých káčátek na překrásné labutě? Tihle lidé jednoduše potřebovali dozrát.

Brýle a rovnátka už dávno Kozoroh nepotřebuje

Kozorohové často jako děti zažívají problémy s tím, že se jim ostatní smějí. Někdy je to kvůli tomu, že jsou nuceni nosit rovnátka, jindy zase kvůli brýlím, přes které špatně vidí. Ani jedno není nic špatného, ale děti jsou zkrátka děti a posmívají se i kvůli maličkostem.

Po letech ale Kozoroh nejenže odloží brýle, které vymění za čočky, ale jeho úsměv vás dostane do kolen. Kozorohové bývají pohlední lidé, za kterými se každý na ulici otočí. Pánové s vypracovanými svaly a dámy s dokonalou postavou. Už ani trochu nepřipomínají děti ze školních fotek.

Váhy na sobě zapracovaly

Děti ve znamení Vah mají rády sladkosti a povalování. Venku s přáteli ujdou jen pár kroků a už si musí sednout a odpočívat. A tak je jasné, že moc kamarádů nemají, protože je nikdo nikam raději nezve. Právě to ale Váhy s přibývajícími lety a rozumem donutí na sobě zapracovat. A jejich postava pak po pár letech všechny oslní.

Lev chtěl být ve všem nejlepší

U Lva není problém s tím, jak vypadá, ale jak se chová. Lvi se snaží každému zavděčit a jako děti jsou oblíbenci učitelů. V hodinách se hlásí téměř neustále, a když zapomene učitel zadat úkol, rádi mu to připomenou. Není divu, že jim to ostatní děti mají za zlé.

Jak ale Lev stárne, je vidět, že se jeho chování vyplácí. Dokáže totiž na svou stranu dostat ty, které potřebuje. Zavděčí se těm, kteří jsou vlivní a něco znamenají. Díky tomu se ze Lvů nakonec stávají vážení úředníci a lidé, kteří rozhodně nemají nouzi o peníze.

Z otravného Berana rozumný člověk

Berani bývají na škole snad nejotravnější. Neustále vyrušují, po někom něco chtějí, zapomínají si pomůcky. Všude musí být a do všeho vám mluví. Většina dětí se od nich tak distancuje. Z otravných dětí ale postupem času rostou lidé s rozumnými názory a milou a zábavnou povahou, které si každý hned zamiluje.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články