Horoskop: Tahle znamení vám zkazí dnešní den. Mění své pocity z minuty na minutu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
naladova zena
Zdroj: Shutterstock

Někteří lidé dokážou změnit náladu z minuty na minutu. Nejenže z toho jde ostatním občas hlava kolem, ale také to dokáže pěkně zkazit den. Představte si totiž, že vyrazíte na výlet s někým, kdo je ze všeho nadšený, ale v polovině zážitku se najednou rozhodne mračit a všechny kolem sebe nesnášet.

Některá znamení jsou ke změnám nálad náchylnější. Někdy jim stačí jedno slovo nebo třeba jenom změna prostředí. Sami nedokážou vysvětlit, čím přesně to je, ale najednou se zkrátka cítí jinak a kazí den všem okolo sebe. A ačkoli vy máte náladu třeba dobrou, sledovat jejich kyselé obličeje je pro vás náročné.

Kteří lidé vám takto dokážou znepříjemnit den jediným pohledem? Tahle znamení se ve vteřině z milých a usměvavých stávají příšerami s vražedným pohledem nebo melancholiky, kteří najednou nevidí smysl života vůbec v ničem. A přátelit se s nimi je vážně náročné.

Berana naštve jakákoli maličkost

Beran je člověk, který se velmi snadno vytočí. Vtipkuje s vámi, najednou se mu ale některá vaše věta už zdá přehnaná, naštve se na vás a začne se hádat. A nepomohou ani omluvy, ani snaha zamluvit celé téma. Přitom běžně by si z takového vtipu nic nedělal, ale teď na něj jednoduše neměl náladu a zkazil mu den.

Váhy rozesmutní snad úplně všechno

Váhy jsou pozitivní lidé, kteří si užívají den mezi přáteli, dělají si legraci téměř ze všeho a často se zdá, že den už se nemůže nijak pokazit. Pak ale stačí úplná drobnost, kvůli které se Vahám změní nálada k nepoznání, a ony pomalu začnou stahovat ke dnu i vás.

Může jít o zprávu o nějakém týraném zvířeti, ale třeba i jenom o fakt, že se jejich kamarád praštil do hlavy při pokusu sebrat propisku zpod stolu. Váhy budou nad věcí přemýšlet po zbytek dne, a ačkoli se ještě před minutou smály, najednou je ovládne smutek a jejich dobrá nálada je tatam.

Lev dlouho nevydrží soucítit

Lev je člověk pozitivní, plný energie, který srší humorem a mezi přáteli se projevuje jako ten nejvtipnější, který chce být stále středem pozornosti. Zároveň ale chce být loajálním přítelem. Pokud procházíte nějakou složitou situací a svěříte se mu, bude s vámi soucítit.

Jenomže mu to vydrží pár minut. Pak začne vtipkovat a chovat se, jako kdyby o ničem nevěděl. Jeho náhlá změna nálady bude k vašemu utrpení bezohledná. A i když to tak vypadalo, že vám možná objetím zlepší náladu, kvůli jeho náhlé záplavě pozitivní energie je vám jenom hůř.

Rak je chvíli akční, chvíli zase úplně mimo

U Raka se střídají návaly akční a přehnaně líné nálady. Nejprve začne s vervou pracovat na nějakém projektu, najednou se ale cítí unaveně, donutí vás jít si lehnout a pustit si s ním film. Ale v polovině filmu už nedokáže udržet myšlenky na uzdě a přemlouvá vás, abyste si s ním šli zaběhat nebo dělat něco aktivnějšího, než je jenom ležení u televize.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com, yourtango.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články