Horoskop: Tahle znamení jsou úplně bez talentu. Ať se snaží o cokoli, končí to katastrofou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Každý z nás by měl mít na něco talent. Jednomu jde tohle, jinému zase něco dalšího. Ale zdá se, že pár jedinců má talent jenom na dělání problémů. Tihle lidé, ať se snaží, jak chtějí, většinou způsobí jenom katastrofu. A je jedno, jestli v kuchyni, na zahradě nebo v práci.

Nešikovnost by mohla být jejich druhé jméno. Chtěli by si najít něco, co je bude bavit a budou v tom dobří, ale ani po letech hledání nových a nových koníčků se jim to nedaří. Trénink sice může mnoho věcí zlepšit, ale když se narodíte bez talentu, ani zlepšování dovednosti vám nepomůže.

Která znamení mají v tomto ohledu tu největší smůlu? Víme, pod jakými konstelacemi hvězd se narodili lidé bez talentu, kteří jednoduše nikdy v ničem dobří nebudou. To ale rozhodně neznamená, že si nemohou užívat života a věnovat se naplno tomu, co je baví.

Z Kozoroha kuchař nikdy nebude

Kozoroh by se strašně rád věnoval vaření. Jenomže ať dělá cokoli, jednoduše to dopadá katastrofálně. Pokud se mu podaří hostům naservírovat připálený řízek a nedovařené brambory, je to ta lepší varianta. Bohužel někdy dochází k újmám na zdraví i na kuchyni.

Lidé narozeni v tomto znamení se pokoušeli najít svůj talent i jinde, ale dopadlo to většinou úplně stejně. Nakonec se proto rozhodli zaměřit na to, kde nadělají nejméně škody. A kdo ví, třeba se Kozorohovi jednou povede pohostit rodinu nespáleným jídlem, ale kuchař z něho nikdy nebude.

Rakovi nic nepůjčujte

Rak vám možná slíbí, že se podívá na váš mobilní telefon nebo počítač, který potřebuje opravit. To, že dělá na zákaznickém centru v obchodě s elektronikou, ale ještě neznamená, že má na něco takového talent.

Vrátí vám přístroj pravděpodobně ještě rozbitější, než byl. Ale hlavně že teoreticky věděl přesně, co dělat, když praxi pokazil, jak jen mohl.

Tvrdohlavý Beran se nevzdá ničeho

Beran má tvrdou hlavu a snaží se najít něco, čeho by se mohl držet. Jenomže zatím na nic talent nenašel a největší problém je, že mu to dojde vždycky až po půl roce.

Beran si najde zálibu v kreslení a bude se snažit zdokonalit. Až po dlouhé době mu ale dojde, že jeho postavičky vypadají jako mutanti.

A tak se chytne další věci. Začne chodit na fotbal, ale amatérskému týmu přinese jedině neštěstí. Nakonec skončí jenom s ostudou. Tak to pokračuje s jakoukoli další činností, kterou si Beran zvolí.

Možná kdyby nevěnoval tolik času něčemu, co mu jednoduše nejde, třeba by svůj talent nakonec objevil.

Váhy milují společenské hry. Ale talent na ně nemají

Váhy ze všeho nejraději hrají společenské hry. Jenomže je úplně jedno, jakou hru zvolí, zásadně v ní prohrají. A to dokonce i v těch, které samy vymyslely a své kamarády je musely naučit.

No, hlavně že se baví a nerozčilují se u proher. Na ty si už totiž tak nějak zvykly.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články