Horoskop: Sbírky těchto znamení vás opravdu nepotěší. Nedokážou vyhodit ani staré nepotřebné krámy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Snad každý z nás něco sbírá. Zatímco jedni mají ale doma pět plyšových žabiček a tvrdí, že je to sbírka, jiní na svých výtvorech pracují i roky. To všechno je v pořádku, pak jsou tu ale lidé, které označujeme jako sběratele, ačkoli nesbírají nic konkrétního.

Jednoduše se jim nechce něco třídit, nedovedou se toho zbavit, nebo mají pocit, že v budoucnu ještě daný předmět využijí. Každý z nás někoho takového zná. Doma mají krabice plné kabelů, kůlny plné nepořádku, rozbité staré věci beze smyslu. Přesto je nedonutíte, aby se jich zbavili.

Lidé, kteří se narodili v těchto znameních, mají tendenci hromadit zbytečnosti, dělat doma nepořádek a ještě se hádat s rodinou, když se jim pokusí pomoci s tříděním. Na jednu stranu vám to vadí, ale na druhou stranu víte, že pokud na jejich majetek sáhnete, naštvou se.

Lev sbírá od všeho něco

Lev je pravděpodobně největším sběratelem. Jeho problém je, že by chtěl sbírat snad úplně všechno. Doma má stovku propisek, dvacet hodinek, plný šuplík zapalovačů. Nedokáže se věnovat jedné sbírce, naopak stále přidává další a další.

Místo toho, aby jeho věci byly někde vystaveny a dávaly smysl, povalují se všude a vy ho přesvědčujete, aby si to už konečně rozmyslel a začal se věnovat sběratelství jen v jednom ohledu. Ale marně. Těšit vás může jenom to, že vždy máte poměrně velký výběr, co jim dát jako vánoční dárek.

Váhy si všeho váží

Krabice plná keramiky, obrázků a dárků, které nikdy nevyužijí. Je pravda, že když nám někdo něco dá, není vhodné to hned vyhodit. Váhy ale doma schovávají i věci od lidí, se kterými se třicet let nebavily. A to i přesto, že si ty keramické ozdoby nikdy nepověsí nebo že z hrnečku od pradědečka už nikdy pít nebudou.

Vodnář má sbírku rozbitých věcí

Vodnář nedokáže vyhodit skoro nic. Všechno se mu totiž podle jeho slov může v budoucnu hodit. Rozbitých hodinek se rozhodně nezbaví, protože by v budoucnu mohl využít nějakou jejich součást. Stejně tak je to s rozbitými sluchátky a další elektronikou.

Ačkoli se Vodnář už mnohokrát přesvědčil, že jsou mu schované věci k ničemu a nikdy je nevyužije, stále opakuje frázi „co kdyby náhodou“ a odmítá se svého majetku vzdát. Jelikož ale nemá ve svých věcech moc velký přehled, možná máte naději, že mu je postupně můžete vyházet, aniž by si všiml.

Kozoroh domů přinese úplně všechno

Kozorohové berou domů všechno, co se může hodit. U popelnice najdou džbánek, tak si ho vezmou, i když ho nepotřebují. Z práce donesou tři krabice hřebíků, i když jich už mají dost. Prý jsou to věci, které někdy využijí a byla by škoda nechat je tam jen tak ležet. Ve výsledku je ale jasné, že budou jenom ležet doma, kde překáží daleko víc než u té popelnice.

Zdroj: yourtango.com, allure.com, britannica.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články