Gita (33): Budeme spolu, ale bez dětí: Milenec nechtěl dělat otce mým dětem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena 40 6
zena 40 6

„Po osmi letech vztahu jsem si našla milence,“ přiznává v e-mailu paní Gita. Vztah s milencem dle svých slov neplánovala, zkrátka to tak nějak samo vyplynulo. Zakázaný a pečlivě utajovaný vztah z jejího života odstranil veškerý stereotyp a nudu, kterou po boku manžela poslední dobou pociťovala. „Věděla jsem, že je to celé špatně, ale nedokázala jsem se toho vzdát,“ píše.

Vyplynulo to vlastně tak nějak samo

Gita se sice po boku manžela poslední dobou nudila, ale jak píše ve svém e-mailu, který nám společně se svolením s jeho zveřejněním zaslala, neměla v úmyslu si hledat bokovku. Když do jejího života naprosto nečekaně vstoupil Michal, vztah mezi nimi vyplynul tak nějak sám.

„Seznámili jsme se v baru, kam jsem vyrazila s kamarádkou. Manžel toho večera hlídal, jednou do měsíce jsem si tak mohla vyhodit z kopýtka,“ přiznává se. „Michal po mně celý večer házel očkem, po pár drincích jsem se rozloučila s kamarádkou a místo domů k rodině jsem se vydala k Michalovi do bytu,“ odhaluje Gita, jak to vlastně celé začalo.

Zdroj: 123RF.COM

Věděla jsem, že bych to neměla dělat

„Od samého začátku jsem věděla, že bych to neměla dělat. Měla jsem hodného a milujícího manžela, kterého jsem zrovna tak milovala, jenže touha po dobrodružství, stejně jako vášeň, kterou ve mně Michalova přítomnost probouzela, byla daleko silnější než moje čisté svědomí,“ píše dále ve svém e-mailu.

Gita se vztahu s milencem odmítala vzdát i přes přesvědčení, že je to vůči manželovi nefér. Tajně se scházela s mužem, který v ní probouzel touhu, kterou vedle manžela postrádala. Sama sebe ve svém vypravování omlouvá tím, že každá žena miluje, když je žádaná a rozmazlovaná.

Zdroj: 123RF.COM

Uvažovala jsem, že manžela opustím

Zatímco Gita začínala vztah s milencem brát vážně, on dle jejího popisu nehodlal na své svobodě a nezávislosti nic měnit. Gita uvažovala, že by kvůli milenci odešla od manžela a vzala své dvě děti s sebou. To se ale Michalovi ani trochu nelíbilo a proti jejím plánům se dost stručně ohradil.

„Když jsem se Michalovi svěřila, že bych s ním chtěla plnohodnotně žít, velmi mě překvapil svými slovy, že spolu můžeme být, ale jedině tehdy, když se vzdám dětí. Tím mě hodně zaskočil,“ svěřuje se Gita v e-mailu.

Nedokázala bych opustit své děti!

„Dokázala jsem si představit život po boku Michala. Chtěla jsem s ním vytvořit rodinu, samozřejmě společně s mými dětmi. Když mě ale postavil před hotovou věc a dal mi na výběr, jestli vztah s ním, nebo moje děti, měla jsem jasno prakticky okamžitě. Jsem máma a své děti bych nedokázala opustit ani za všechnu vášeň světa,“ píše Gita.

Gita vztah s milencem ukončila a manželovi se k nevěře přiznala. Nakonec ji dohnala tíha svědomí. Měla ale štěstí – manžel jí dokázal odpustit a dal jí druhou šanci.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články