Komerční sděleníMóda

Dámy, nezapomeňte na módní doplňky. S hodinkami na ruce uděláte ve společnosti dojem

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
hodinky
Zdroj: Shutterstock

Dokonalý outfit nikdy není hotový bez doplňků. Člověk se může obléknout sebelépe, ale přesto nikdy nezapůsobí, pokud bude ukazovat pouze oblečení a zapomene na detaily. Především dámy spoléhají na řetízky, náramky a prstýnky, výrazným a vhodným módním doplňkem jsou mimo jiné ale také ženské hodinky.

Především dámy spoléhají na řetízky, náramky a prstýnky, výrazným a vhodným módním doplňkem jsou mimo jiné ale také ženské hodinky.

Řada lidí sáhne pro mobilní telefon do kapsy, aby se podívala, kolik hodin vlastně je. Přitom to jde i jednodušeji, s náramkovými hodinkami navíc zabijete dvě mouchy jednou ranou. Budete mít vždy přehled o tom, jaký je čas, a navíc budete skvěle vypadat.

Náramky jsou sice módní a oblíbené, poslední dobou ale daleko více zaujmou kvalitní hodinky. Především na dámách některé kousky dokonale zazáří. Sladit je s outfitem přitom není vůbec složité.

Vsaďte na barevnost nebo na jednoduchou eleganci

Ve světě hodinek se pro každého najde něco. Někdo upřednostní jednoduchost, jiný zase potřebuje ke každému outfitu jiné hodinky. V první případě jsou dokonalou volbou dámské hodinky Festina. Prodávají se ve zlatých a stříbrných barvách a hodí se prakticky k jakémukoli outfitu.

Pokud chcete ve společnosti zapůsobit, ať už na sebe vezmete šaty, dámský oblek nebo třeba jenom halenku a kalhoty, s těmito modely nikdy nezklamete. Pokud na druhou stranu toužíte po něčem trochu barevnějším, vsaďte na Tissot dámské hodinky.

Jsou originální, s větším ciferníkem a prodávají se v nejrůznějších barvách. V některých případech si k nim dokonce můžete pořídit zvlášť řemínek a měnit tak jejich barvu podle právě zvoleného outfitu.

Pro milovníky retro módy i luxusního vzhledu

Guess ženské hodinky jsou vhodné pro všechny dámy, které milují svůj vzhled a chtějí ho ještě vylepšit. Ačkoli jsou o něco levnější než předchozí značky, působí velmi elegantně a na první pohled vypadají velmi luxusně.

Jednoduché hodinky zlaté či černé barvy ve spojení s kovovými řemínky působí skvěle ke společenskému i ležérnímu outfitu. Můžete si být jisti, že s takovým pokladem na ruce vás nikdy nepřehlédne.

Závěrem jsou tu potom ještě Casio vintage – retro hodinky. Ty jsou digitální a vytvořeny tak, aby navazovaly na vzhled hodinek z 80. až 90. let minulého století. Říká se sice, že některé věci už dávno vyšly z módy, tyhle hodinky k nim ale rozhodně nepatří.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články