Vysmátá Nannie: Oběti lapila na inzerát a nechala je trpět v křečích dlouhé roky. Pak se ještě bavila na jejich účet

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nannie doss
nannie doss

Vlastním jménem Nannie Dossová byla zamlada vedena otcem k tvrdé práci. Už v šesté třídě opustila školu a pracovala na farmě. Styk s chlapci měla zakázaný. Prvního muže potkala až po letech v prvním zaměstnání. A ten byl také jediným, kterého nezavraždila.

Jmenoval se Charley Braggs. Nannie mu porodila celkem čtyři děti. Žila s ním a jeho matkou ve společné domácnosti až do doby, než dvě z dětí zemřely na otravu jedem. On ji obvinil z vražd, vzal nejstarší dceru a utekl s ní do zahraničí.

S nejmladším dítětem zůstala Nannie nějaký čas v domě s jeho matkou. Té se ale později zbavila. Když se po roce Charley vrátil, se svou ženou se rozvedl. Netrvalo ale dlouho a našla si nového manžela.

Druhé manželství

Nannie od dětství milovala čtení romantických časopisů. V jednom z nich se také přes inzerát seznámila se svým druhým mužem Robertem Harrelsonem. S tím žila šestnáct let, ačkoli to nebyl muž jejích snů.

Mezitím její dcera z předchozího manželství porodila syna. Jednou, když ho Nannie hlídala, chlapec zemřel za nejasných okolností. Jelikož později Nannie získala velký obnos peněz z pojistky na dítě, spekulovalo se o tom, že ho zabila ona.

V roce 1945 její muž onemocněl a za záhadných okolností zemřel. Když se ukázalo, že ho Nannie otrávila, vypověděla, že ji noc předtím znásilnil, a proto se ho musela zbavit.

Třetí a čtvrté manželství

I třetího muže si našla Nannie Dossová v inzerátech. Žila s ním dva roky, než zemřel. Nejprve se věřilo tomu, že zemřel na následky srdečního onemocnění.

Až mnohem později byla zjištěna skutečnost, že ho zavraždila jeho vlastní žena.

Čtvrtým manželem Nannie se stal Richard L. Morton. Zpočátku bylo jejich soužití šťastné, on totiž jako jediný z jejích mužů nebyl alkoholik. Bohužel ji však hodně podváděl s jinými ženami.

Morton zemřel na následky otravy jen několik dní poté, co Nannie otrávila své vlastní rodiče, kteří přijeli rodinu navštívit.

Páté manželství

Posledním mužem, kterého si Nannie vzala, byl Samuel Doss, jehož příjmení vražedkyně nese. Samuel byl milý, věrný, nepil, neměl v podstatě žádná negativa.

Jenomže možná právě proto byl pro Nannie nudný. Přemluvila ho proto, aby uzavřel pojištění, díky kterému dostane po jeho smrti velkou částku peněz. Když byl v křečích odvezen do nemocnice, ještě před smrtí se svěřil, že ho nejspíš otrávila vlastní žena.

Nannie byla brzy vyšetřována a na základě důkazů zatčena. Podle dokumentů z dané doby si zatčení dokonce užívala, nechávala se fotografovat a vtipkovala o smrti svých manželů. Po osmi letech ve vězení zemřela na leukémii.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články