Kanibalistická modelka: S tělem svého muže dělala otřesné věci. Pak ještě tvrdila, že není monstrum

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
omaima nelson
omaima nelson

Původně se Omaima Nelson narodila jako egyptská dívka. V mládí byla sexuálně mučena a v roce 1986 ve svých osmnácti letech emigrovala do USA. Tady se stala nejprve chůvou, později modelkou.

Po pěti letech se Omaima seznámila v Americe se svým budoucím manželem, Billem Nelsonem. Podle většiny přátel byl posun jejich vztahu velmi rychlý. Znali se sotva pár dní a už spolu plánovali svatbu.

Billovi bylo v té době padesát šest let a byl o třicet tři let starší než Omaima. To jí ale nevadilo a jeho nabídku k sňatku přijala. Po svatební cestě se ale všechno změnilo.

Ukázalo se, že je násilník a hrubián

Pohádka o šťastném vztahu brzy dospěla ke svému konci. Omaima zjistila, že se její muž příliš neliší od těch, se kterými se setkala během svého mládí.

Musela podle svých slov snášet hrubé zacházení, nadávky, ponižování, a dokonce sexuální zneužívání. Když se ji pokusil poněkolikáté znásilnit na Den díkůvzdání v roce 1991, Omaima už týrání nevydržela a začala se bránit.

Svého muže zabila a uvařila. Přítele požádala o pomoc se zbavením se těla

Když se pokusil Bill Omaimu znásilnit, a dokonce ji u toho škrtil, popadla v zápalu boje lampu a udeřila ho do hlavy. Pak ho bodla nůžkami, čímž ho usmrtila. Překvapivě tím ale její činy nekončily.

Omaima svého muže rozřezala, uvařila jeho hlavu a ruce, ještě předtím ho podle dostupných záznamů vykastrovala, aby trpěl tak jako ona, když ji sexuálně zneužíval.

Další den smísila zbytky jeho těla a vnitřnosti se zbytky krocana. Některé se pokusila spláchnout do záchodu, jiné v pytlích odvezla ke kamarádovi, kterému se přiznala, co udělala.

Pokusila se mu nabídnout finanční obnos 75 000 dolarů, aby jí pomohl zbavit se těla. On ale místo toho šel na policii a všechno jim řekl. Na základě toho byl dům Omaimy prohledán a byly nalezeny zbytky těla i uvařená hlava.

Tělo prý nejedla, proč ho uvařila ale neřekla

Omaima byla obviněna z vraždy druhého stupně a odsouzena ke dvaceti osmi letům vězení. Přiznala, že svého manžela zavraždila, trvala však na tom, že to bylo pouze v sebeobraně. Dokonce projevila lítost nad rozřezáním těla.

Dodala, že ostatky svého muže nejedla, doslova sdělila policii, že není monstrum. Proč ale hlavu a končetiny uvařila, nedokázala vysvětlit, a zůstala jí tak pověst kanibala.

Několikrát žádala o podmíněné propuštění

Poprvé požádala o podmínečné propuštění v roce 2006, bylo ale zamítnuto. V roce 2011 zkusila o propuštění požádat podruhé, ale i tentokrát bylo zamítnuto.

Během svého pobytu ve vězení se podruhé vdala. V současné době čeká na rok 2026, kdy bude moci o propuštění požádat znovu.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články