Po porodu dítěte se Kim Kardashian rozhodla shodit pár kil. Pomáhá jí dieta Atkins

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kim kardashian
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Nejspíš každá žena myslí po porodu také na to, jak získat zpět svou váhu. S příchodem dítěte se člověk zkrátka musí smířit s nějakým tím kilem navíc. Kim Kardashian, známá modelka a podnikatelka, se ale nedávno pochlubila tím, jak jde její váha dolů. A prozradila, čím to je.

V roce 2013 porodila Kim Kardashian první dceru, kterou má se svým tehdejším přítelem Kanyem Westem. 5. prosince 2015 pak přišel na svět syn. I když má Kardashian celkem čtyři děti, ty dvě mladší jí porodila náhradní matka.

Téměř po šesti letech se Kim rozhodla, že ačkoli vypadá dobře, chtěla by se dostat zpět na původní váhu, kterou měla před prvním dítětem. Začala tak držet dietu Atkins a ukázalo se, že plán skutečně funguje.

Žádné zbytečné trápení

Spousta celebrit podle všeho dodržuje zbytečné diety, které někdy sice fungují, ale musí se u nich skutečně hlídat a nemohou si dopřát svá oblíbená jídla. Obvykle se jedná o programy, které zakazují téměř vše.

Tedy cukry i lepek, takže si člověk nemůže dát k snídani ani obyčejné pečivo, tučné věci, zkrátka sladkosti obecně. Přitom ale existují způsoby, jak shodit nějaké to kilo, aniž by se člověk musel trápit.

1500 kalorií

Kim Kardashian má své jídlo na každý den rozložené tak, aby jí dodalo minimálně 1500 kalorií, maximálně však 1800. S tím jí pomáhá její výživová poradkyně, která pro ni připravuje jídelníček.

„Není problém do jídelníčku zařadit téměř všechno. Kim pravidelně konzumuje ryby, drůbež i jiné maso, z čehož získá její tělo dostatek bílkovin. Tuky si pak doplňuje z rostlinných olejů,“ říká Colette Heimowitz.

Mezi oblíbené potraviny, které Kardashian pravidelně jí, patří například avokádo, zelenina a ovoce, především pak jahody, hroznové víno nebo angrešt. Podle odborníků je navíc více než s cukry dieta spojena s hlídáním tuků, což hodně lidí neví.

Už má velkou část hubnutí za sebou

Kardashian se nedávno pochlubila svým fanouškům, že pomocí diety už shodila poměrně hodně a v současné době váží 61 kilogramů. Dodala, že jí se vším pomohla právě dieta Atkins, a popsala, v čem spočívá.

Ještě zhruba 5,5 kilogramů chybí modelce do váhy, kterou měla před svým prvním dítětem v roce 2010. Ona předpokládá, že se jí podaří se na vysněné číslo dostat do dvou měsíců.

„Není to o tom se nenajíst. Důležité je jenom vědět, kolik toho vaše tělo může přijmout, nepřejídat se a nejíst zbytečně nezdravě. V tom je dieta Atkins kouzelná,“ píše Kardashian.

Ačkoli podle fanoušků už teď vypadá modelka skvěle, ona chce dosáhnout takové váhy, kterou už kdysi měla. Nedává si prý ráda cíle, které později nedokáže splnit. A tak, i když si je vědoma své pěkné postavy, nebude spokojená, dokud nedosáhne konce.

Na svých sociálních sítích se pravidelně modelka se svým pokrokem svěřuje, pokud tak chcete vědět, jak její příběh dopadl, stačí ji sledovat na Facebooku či Instagramu. A v mezičase třeba vyzkoušejte dietu Atkins i vy sami.

Zdroj: self.com

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články