AktuálněKomerční sdělení

Slaďte vaše nehty s barvami podzimu

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
bordo
bordo

Nastávající podzimní čas vyzývá k obměně šatníku, jenž se dotkne jak oblečení, tak obuvi. Při ladění vašeho outfitu do teplých zemitých odstínů nezapomeňte ani na stylové líčení včetně nové manikúry. Jaké barvy nehtů budou tento podzim trendy?

Typická podzimní paleta

Nehty volají po klasických podzimních barvách, jimiž jsou červená, hořčicově žlutá, tmavá oranžová, vínová, rudá, šedomodrá či tmavé tóny zelené a modré. Dáváte-li přednost méně výrazným barvám, určitě vám skvělou službu prokáží laky na nehty v barvě nude. Záleží pouze na vás, zda budou mít všechny nehty manikúru jednotnou, či se budou kombinovat barvy tón v tónu. Podzimní úpravu nehtů efektně zvýrazní třpytky či zvířecí vzory.

Jaké laky na nehty jsou k dostání?

Jak se orientovat v bohaté nabídce laků na nehty, když si chcete manikúru provádět sama? V každém případě vsaďte na kvalitní přípravky, které vám dlouho vydrží, jsou odolné a dobře kryjí. Laky na nehty rozdělujeme do tří základních skupin. Tou první jsou laky prémiové řady, jež svými vlastnostmi připomínají poslední dobou stále oblíbenější gel laky. Mají velice dobré krytí a jsou velmi pevné, což je zárukou dlouhé životnosti. Další skupinou jsou metalické laky, které se vyznačují hustou konzistencí. Tyto laky se hojně využívají ke zdobení, neboť jejich odlesky upoutají pozornost každého. Posledními ze zmiňované skupiny jsou laky pro razítkovou metodu, které podpoří vaši kreativitu.

Zdroj: naninails.cz

Pro dlouhotrvající krásu vašich nehtů

Skvělou alternativou ke klasickým lakům jsou gel laky, jež na nehtech vydrží až 3 týdny. Tento druh laků lze vybírat podle barvy i způsobu použití. Chcete-li si dát s manikúrou opravdu záležet, použijete několik druhů gel laků pro podkladovou, základní a svrchní vrstvu. Záleží-li vám na co nejrychlejším výsledku, sáhněte po variantě One Step gel laku. S ním stačí vytvořit dvě vrstvy, které necháte 2-3 minuty vytvrdit v UV lampě. Další nespornou výhodou tohoto gel laku je jeho snadné a rychlé odstranění.

Zdroj: naninails.cz

Kde nakoupit?

Rozhodně se obloukem vyhněte dováženým asijským produktům, které se prodávají ve vietnamských tržnicích. Dejte přednost prověřeným výrobcům, kteří jsou zárukou, že vaše nehty nebudou po dlouhodobém užívání laků na nehty zničené. Bohatou nabídku a skvělý poměr kvality a ceny nabízí internetový obchod naninails.cz, kde naleznete vše, co se týká nehtové modeláže. Mezi nejprodávanější produkty patří sada na modeláž nehtů gel lakem. V dárkovém balení se nachází několik druhů gel laků, UV lampa a další příslušenství, bez něhož se při nehtové modeláži neobejdete. Nezapomeňte si též dokoupit komponenty na zdobení v podobě razítek, leštících a barevných pigmentů, samolepek, kamínků, glitrů a šablon.

Autor: Redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články