Komerční sdělení

Lenka (44): Nejen v době koronaviru jsem se bála nebezpečí. Vitamín D3 způsobil zázraky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vitaminy
Zdroj: Shutterstock

I když už se o koronaviru příliš nemluví, stále mezi námi je a mnoho lidí se s covidem potýká. A nejen tato nemoc je nepříjemnou komplikací našeho života. Počasí se v posledních týdnech venku mění každým dnem, a i proto je řada lidí náchylná k nemocem. Čtyřiačtyřicetiletá Lenka z Prahy řeší imunitu používáním vitamínu D3 v kapkách od Woldohealth.


„Jsem člověk, který je poměrně citlivý na jakékoli změny. Pokud je dva dny teplo, potom trochu zafouká, hned je mi zle. A proto se snažím svou imunitu podporovat pravidelně. Jenomže dříve jsem neměla nic, co by fungovalo na sto procent,“ říká Lenka.

Ta si také stěžuje, že lidé kolem ní ve velkém bojovali s koronavirem a ona se bála, že s její slabou imunitou jí to čeká dříve či později také. Nakonec se jí covid vyhnul, stále ale není po problémech, a ona se proto dál snaží na své zdraví myslet.

Konečně spolehlivý produkt

„Dlouhé roky jsem používala různé vitamíny a doplňky stravy. Ne ve všech případech jsem ale poznala nějaký rozdíl,“ říká Lenka. „Většinou jsem se změnou počasí stejně onemocněla, často jsem musela chodit s rýmou i do práce,“ stěžuje si.

„Pak mi ale jedna kamarádka doporučila vitamín D3 Woldohealth. A já po všem, co jsem do té doby už vyzkoušela, neváhala risknout i tyhle kapky. A po pár měsících jsem si uvědomila, že od té doby, co je užívám, se cítím zdravě jako nikdy předtím,“ libuje si.

Žádné nemoci ani únava

Lenka přiznává, že kromě strachu z onemocnění pociťovala dříve také silnou únavu, od doby, co používá kapky s vitamínem D3, je z ní úplně jiný člověk. Kamarádce za její doporučení poděkovala a rozhodla se, že ho představí i svým známým. Žádný z nich si zatím nestěžoval.

„Nejlepší na tom je, že déčko podporuje nejen imunitu, ale také zdravý vývoj kostí a kloubů. Vhodný je i pro udržování zdravých zubů a pomáhá vstřebávat v těle některé látky, kterým patří i vápník a fosfor,“ popisuje Lenka. Podle jejích slov jde o univerzální doplněk stravy na celou řadu problémů.

„Dříve mi léky možná fungovaly, rozhodně jsem ale nepociťovala takové výsledky jako u vitamínu D3 Woldohealth. S přípravkem jsem naprosto spokojená a využívat ho rozhodně budu i za čas, až třeba koronavirus nebude takovou aktuální hrozbou,“ doplňuje Lenka.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články