Zuzana Slavíková musela kdysi kvůli finanční krizi dceru odložit. Po letech si spolu užívají komediální představení

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana slavikovva
Zdroj: Profimedia

Premiéra nové komedie Mlčeti zlato přilákala do Divadla Lucie Bílé celou řadu fanoušků, mimo jiné také mnoho slavných osobností. Mezi návštěvníky, kteří se přišli na představení zasmát, se objevila i herečka Zuzana Slavíková. Ta přišla v doprovodu své dcery Báry.

Ne vždy to měla herečka jednoduché. Ačkoli je pro ni dcera vším, dlouho dítě odkládala. Když se jí a manželovi narodila holčička, byl pár sice šťastný, zároveň to ale znamenalo velké problémy. Tehdy totiž ještě nebyla Zuzana velkou televizní hvězdou.

Pár měl finanční problémy, se kterými se už delší dobu potýkal. Jejímu muži tehdy dlužili v práci mzdu za celý rok, a nakonec měla rodina dokonce problémy s bydlením. Je to doba, na kterou Zuzana Slavíková nerada vzpomíná. Dceru musela dokonce na čas odložit.

Zůstala u kamarádky

Báře byly teprve dva měsíce, když ji herečka musela nechat bydlet u kamarádky. Rodina totiž přišla o bydlení a Zuzana podle Aha! toužila hlavně po tom, aby byla dívka v pořádku a zabezpečená. Nakonec ji i manžela z dluhů vytáhla nabídka na televizní moderování.

„Měla jsem sice plat z divadla, ale ve dvou měsících jsem musela dát dcerku ke kamarádce na hlídání, protože jsme tenkrát neměli ani na zaplacení bytu. Pamatuji si, že jsem jí chtěla třeba koupit dětský bazének, ale neměla jsem na to. Tehdy jsem se rozbrečela,“ vzpomínala herečka v médiích před pár lety.

Nakonec ale dostala nabídku na moderování televizního pořadu Nejslabší! Máte padáka! V tom se také proslavila, získala si fanoušky a finančně se opět postavila na nohy. Nakonec mohla Báru vychovávat tak, jak si vždy přála.

Šťastná rodina

Dnes by nikoho ani nenapadlo, že rodina měla kdysi dávno nějaké problémy. Barbora se po boku své maminky objevila v divadle šťastná a rozdávala úsměvy do všech stran. Stejně tak i její maminka, která si komediální představení očividně užila naplno.

zuzana slavikovva dcera

Zdroj: Profimedia

Zatímco Zuzana se oblékla do černého společenského oblečení, její dcera zvolila barvy světlejší a přehodila přes sebe jemný kardigan. Oběma to moc slušelo, a to i díky tomu, že si mohly událost užít společně. Je vidět, že rodina je v tomto případě velmi důležitá.

Na premiéře představení se objevila kromě Zuzany Slavíkové i řada dalších slavných osobností, které využily toho, že mohou vzít do společnosti své blízké. Mimo jiné se ve společenských šatech předvedla třeba Ivana Korolová s maminkou, Libuše Švormová nebo Kamila Špráchalová.

Zdroj: Profimedia, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články