Zuzana Bubílková: Je moje povinnost postarat se o rodiče

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
Zuzana Bubilkova
Zdroj: Profimedia

Moderátorka Zuzana Bubílková je známá svým ostrovtipem, který mnoha celebritám nedá spát. Nyní si však tyto celebrity mohou na čas oddechnout. Obávaná TV Bubu musela jít stranou, protože moderátorka se potýká se zdravotními problémy a také se musí starat o své staré nemocné rodiče.

Že to Zuzana Bubílková má doma nyní náročnější, ukazuje i fakt, že přestala být tolik aktivní na svém instagramu.

Celebrity mají chvíli klid

Poslední příspěvek, ve kterém vtipně komentuje aktuální situaci, je z 20. dubna. Vyjadřuje se v něm ke kauze doktora, který měl plácnout přes zadek jihokorejskou hygieničku.

„Takže se možná dočkáme toho, že úplně opilá jihokorejská hygienička plácla přes zadek úplně střízlivého českého podplukovníka a přinutila ho vypít láhev slivovice, kterou si v letadle zapomněl Zeman, když s ním letěl do Číny,“ dělala si moderátorka legraci z kauzy, ve které se neustále měnily výpovědi.

Předtím se trefně strefovala do vlády, Evy Holubové, Radky Třeštíkové nebo Dagmar Patrasové. Nutno podotknout, že posledním dvěma se to moc nelíbilo a proti vtipu Bubílkové se ohradily.

Od Zuzany Bubílkové se však nedalo nic jiného čekat, protože je známá tím, že jsou její vtipy často na hraně.

Rodiče mají full servis

Jako správná dcera však nyní dala před sociálními sítěmi přednost rodičům. Ty má totiž oba doma a do domova důchodců je dát odmítla.

„Daří se mi docela dobře, ale mám trošku problémy s rodiči, protože oba onemocněli a teď mi je vrátili z nemocnice. Otec měl covid a chřipku dohromady, měl 95, a když ho vrátili, tak spoustu věcí zapomněl, protože tam byl docela dlouho, musela jsem ho učit de facto základní věci a naštěstí se to vrací a vrátilo,“ prozradila letos v červnu Bubílková pro server Super.

Její maminka navíc musela znovu na operaci, protože jí byly zjištěny polypy. Péče o staré rodiče musí být pro moderátorku náročná, ale považuje to za svou povinnost.

„Není to jednoduché, ale myslím, že je to povinnost, ale nechci je násilně někam dávat. Oni nechtějí, jsou zvyklí ve svém bytě a já nemám to srdce je tam přestěhovat. Myslím, že by jim to zkrátilo život,“ prozradila Bubílková, proč rodiče nechce dát do domova.

Navíc jim prý takový soukromý domov důchodců zajistila doma, protože zaplatila full servis.

„Zajistila jsem jim všechny služby, které jsou dostupné, jednou týdně je přijdou okoupat, úklid jsem jim zajistila, že jim jednou za čtrnáct dní přijdou celý byt vyčistit, jednou za měsíc pedikúru,“ dodává s tím, že si sice požádala o příspevky, ale zatím to platí vše sama.

Její život je nyní v pozadí

Sama ale samozřejmě za rodiči musí docházet, a tak nyní odsunula i svou cestu do USA. Tam chtěla letět za svým synem, kterému se narodila dcera.

„Úplně jsem ztratila svůj život a věnuju se jim, už jsou v mnohem lepším stavu. Otec už může chodit sám ven s chodítkem a máti už taky, i vaří. Zkusila jsem jí uvařit a bylo to strašný. Seděla u stolu a poroučela, jak to má být, a tvrdila mi, že to dělám špatně…,“ postěžovala si lehce moderátorka serveru Aha!

Moderátorka navíc sama bojuje se zdravotními problémy, takže je pro ni situace o to těžší. Začátkem sprna totiž prodělala operaci vbočených palců.

Jednou již na takové operaci byla, ale stav se vrátil do původního, a proto nyní přistoupili lékaři k radikálnější metodě.

„Kdybych někoho nakopla, mělo by to pořádné grády, dráty trčí ven asi tři centimetry,“ prozradila deníku Blesk s tím, že musí chodit po patách.

Je tedy zřejmé, že v takové situaci pro ni muselo být velmi náročné se navíc starat o rodiče. Uvidíme, kdy se stav rodičů zlepší natolik, že se opět dočkáme nových komentářů na TV Bubu.

Zdroje: Instagram, OnlyU, Super, Aha!, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články