Zuzana Bubílková si k důchodu 14 tisíc korun přilepšuje prací. Její vtipy jsou ale často na hraně

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Bubilkova Zuzana
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka Zuzana Bubílková oslaví zanedlouho 71. narozeniny. Jako důchodkyně se ale zatím příliš necítí, a tak dál intenzivně pracuje. Důvodem je nejen to, že se nechce doma nudit, ale také nezanedbatelné přilepšení k důchodu. Její ostrý humor však není pro každého.

Zuzana Bubílková je glosátorka, komentátorka, novinářka a moderátorka. Ve svých 70 letech stále překvapuje neuvěřitelnou vitalitou. Není proto divu, že ji důchodcovský život prozatím příliš neláká.

I v pokročilém věku stále pracuje

„Musím vám říct, že jsem byla doma asi tři měsíce, pak když jsem nastoupila a začala zase dělat, tak mě to úplně povzbuzovalo. Cítila jsem se jako normální člověk. Trošku se bojím zůstat úplně sama doma, protože ten pocit byl hrozný, měla jsem spoustu času,“ vysvětlila v rozhovoru pro web České důchody.

Nyní tak stále pracuje. Má svůj pořad na TV Barrandov, píše do různých periodik a jezdí po besedách. „Mám tu výhodu, že umím glosovat, za ty roky. To je docela žádané,“ pochlubila se nedávno Blesku.

Její stále aktivní způsob života jí bystří nejen mysl, ale také jí vylepšuje rodinný rozpočet. „Řekla bych, že nejsem nucena pracovat, ale dělám sama na sebe, abych tu rezervu měla,“ dovysvětlila. Její měsíční důchod totiž činí 14 tisíc korun.

Na sociálních sítích zveřejňuje zábavná videa

Bubílková je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde se často vyjadřuje k aktuálnímu dění. V sobotu tak například učinila v souvislosti s novou první dámou České republiky Evou Pavlovu.

Jak říká ve svém videu, nedávno ji pobavilo, že je manželka Petra Pavla tiskem přirovnávána k princezně Dianě. Známá glosátorka si samozřejmě okamžitě dělala legraci z toho, jak by asi probíhala návštěva českého prezidenta ve Velké Británii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Bubilkova (@zuzanabubilkova)

„Tak to, aby si prezident Pavel, až pojede do Británie navštívit krále Karla, nevzal s sebou ji, ale Evu Holubovou, aby mu nepřipomínala Dianu, ale manželku Camillu. I když kdo ví, jestli by ho to nenaštvalo ještě víc,“ říká Bubílková ve svém instagramovém příspěvku.

Nebojí se dělat si legraci z celebrit

I tento žert je důkazem, že její vtipy jsou často na hraně. Nabízí se otázka, zda tímto žertem urazila moderátorka královnu Camillu, krále Karla, Evu Holubovou nebo všechny tři naráz.

To, že se Bubílková nebojí kontroverzního humoru, který občas může někoho i urazit, je ale relativně známé.

Proti její parodii se v minulosti ohradila například spisovatelka Radka Třeštíková či zpěvačka Dáda Patrasová.

Zdroj: Blesk, České důchody, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články