Zuzana Belohorcová se pochlubila krásnou dcerou. Je to zároveň její nejlepší kamarádka

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Belohorcova Zuzana
Zdroj: JAN TUMA / CNC / Profimedia

Modelka Zuzana Belohorcová si momentálně nemůže na nic stěžovat. Bydlení na krásném španělském ostrově si pořádně užívá. Nejdůležitější pro ni ale je, že tam může trávit čas se svou rodinou. Jak se nedávno pochlubila na svém instagramu, s dcerou Salmou k sobě mají opravdu velmi blízko.

Modelka Zuzana Belohorcová společně se svým manželem Vlastou Hájkem a jejich dvěma dětmi žili velmi dlouho v americkém Miami.

Už rok žijí ve Španělsku

Na začátku loňského roku se však rozhodli své vzdálené bydliště opustit a trochu se přiblížit svým domovinám. Jejich kroky nakonec vedly do Španělska.

Nejprve mysleli, že zakotví v Marbelle, nakonec se ale rozhodli pro největší ostrov Kanárských ostrovů — Tenerife. A jak je vidět ze snímků na sociálních sítí, celá rodina si to tam pořádně užívá.

S dcerou si užívá holčičí program

Zuzana se nedávno svým sledujícím pochlubila, jak tráví čas se svou dvanáctiletou dcerou Salmou. Kromě velké podoby spolu obě blondýnky sdílí i stejné zájmy.

„Vždy jsem chtěla parťačku na nákupy, na oběd, na kávu. A mám ji v mojí Salmě,“ vyznala se moderátorka na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Na děti si vždy najde čas

Podle zveřejněných snímků si obě dvě společný čas pořádně užívají. „Parťačka, pomocnice, skvělá kamarádka a ta nejlepší dcera,“ vychválila svou dceru Belohorcová.

„Čas strávený s mými dětmi je ten nejlépe investovaný čas,“ myslí si moderátorka. Volné chvíle se tak snaží trávit především se svými dvěma potomky.

Jak se nedávno pochlubil její manžel, realitka, kterou společně provozují ve Španělsku, je velice úspěšná. Nedávno dokonce prodali dva byty na Tenerife samotnému Michalu Davidovi.

Zdroj: Instagram, Super, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články