Michal David se rozhodl během krize investovat. Na Kanárech si pořídil rovnou dva nové byty

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
David Michal
Zdroj: Nextfoto

Hitmaker Michal David má zřejmě rád, když se jeho peníze otáčí. V nejisté době se tak rozhodl investovat do nemovitostí. Nikoliv však ledajakých. Jak práskla Zuzana Belohorcová, s manželem Davidovi prodali dva byty na Kanárských ostrovech. Tam to totiž slavný zpěvák už dobře zná.

Asi úplně všichni momentálně pociťují, že doba je velmi nejistá. Michal David tak na nic nečekal a své peníze se rozhodl uchránit tím, že bude investovat do nemovitostí.

David koupil rovnou dva byty

Pomocnou ruku mu nabídla známá slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová, která má se svým manželem Vlastimilem Hájkem realitní kancelář, jenž se specializuje na prodej nemovitostí v zahraničí.

Michal David se nakonec rozhodl pro krásný španělský ostrov Tenerife, což nikoho příliš nepřekvapilo. Největší z Kanárských ostrovů totiž už moc dobře zná.

„Prodali jsme mu už druhý malý byt. Michal má na Tenerife druhý domov a rozhodl se tady investovat a další své nemovitosti pronajímat. Do budoucna by tady rád koupil ještě další byty,“ prozradil pro Super Hájek.

Na Tenerife už má vilu

Před pěti lety si totiž slavný muzikálový autor na stejném ostrově koupil pořádnou vilu. O té David snil společně se svou manželkou Marcelou dlouhá léta.

„Dlouho jsem hledal dům u moře. Dá se říct, že jsem tím strávil deset let. Stále jsem nemohl najít nic, co by vyhovovalo představě, kterou jsme s manželkou měli,“ svěřil se tehdy deníku Blesk.

Španělsko je u známých osobností velmi populární

Nakonec ale vysněný objekt s bazénem a terasou našel a v době covidu tam trávil většinu času. Dokonce tam i pracoval na jedné ze svých poslední desek.

Podle Hájka ale není Michal ani první ani poslední česká celebrita, která si od nich koupila nemovitost ve Španělsku. „Prodali jsme nemovitosti už spoustě českých hvězd, ale nemůžeme o tom mluvit, protože si to nepřejí,“ vysvětlil Super.

Zdroj: Super, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články