Zpěvačku Adele byste na 25 let staré fotografii nepoznali. Bez předních zubů vypadá jako ošklivé káčátko

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
adele
adele

Jméno zpěvačky Adele rezonuje už několik let celým světem, a to nejen tím hudebním. Adele patří mezi nejlepší umělkyně své generace, ale když byla malá, rozhodně to nevypadalo, že se z ní jednou stane velká hvězda.

Adele se narodila 5. května 1988 v Londýně a jmenovala se Adele Laurie Blue Adkins. Ke zpěvu inklinovala už jako malá, ale její dětství se rozhodně neneslo v pozitivních barvách.

Její otec byl alkoholik a rodiče se rozvedli, když byla ještě malá.

Ovlivnila ji skupina Spice Girls

Maminka svou talentovanou dceru podporovala a první koncerty měla malá Adele doma. Občas dorazili kamarádi, ale často byla matka jejím jediným publikem.

Malá Adele na fotce, kterou zveřejnila v minulosti sama zpěvačka, jasně ukazuje, že jí nikdy nebyl cizí smích. A že jí chybělo pár předních zubů? Roztomilé dívence to vůbec nevadilo.

Zpěvačka byla velkou fanynkou skupiny Spice Girls, po celém pokoji měla jejich plakáty a s fotkou z dětství, kde jsou plakáty vidět, se pochlubila i v době, kdy bylo oznámeno jejich nové turné.

S kouřením začala už jako malá

Jestli si ale myslíte, že Adele byla dokonalé děvčátko, tak se pletete. S kouřením cigaret začala už ve třinácti letech a dotáhla to až na krabičku denně. To stálo za tím, že v roce 2011 málem přišla o hlas, pomohla jí až operace hlasivek.

Kouření se zbavila až v roce 2016 pomocí hypnózy, protože jí lékaři doporučili, aby kouřit přestala, nebo může o hlas přijít úplně. Kromě výrazného hlasu byla Adele známá i svou postavou.

Módní návrhář Karl Lagerfeld o ní dokonce řekl, že je tlustá, ale má nádherný a božský hlas. Adele měla svou postavu dlouho jako velkou devízu a dávala tak jiným naději, že i když máte pár kilo navíc, můžete být úspěšní.

Zdroj: Profimedia

Lehčí o čtyřicet kilo

A ona byla velmi úspěšná. Na svém kontě má Grammy, Oscara i Zlatý glóbus. Její hity jako Skyfall, Rolling in the Deep, Someone Like You nebo Set Fire to the Rain válcovaly hitparády. Jenže zpěvačce se zřejmě přestalo líbit, že o ní všichni mluví jako o té tlusté a rozhodla se pro zásadní změnu.

Na začátku letošního roku ukázala svou výrazně štíhlou postavu, kterou překvapila celý svět. Její trenérka později přiznala, že zpěvačka zhubla až čtyřicet pět kilo. Za obrovským úbytkem váhy může mimo jiné krabičková dieta, která jí byla připravována až domů a denně jí chodily tři pokrmy.

Nezanedbává ani cvičení. Věnuje se pilates, dře v posilovně pod dohledem trenéra. Plně se svěřila do rukou odborníků a neponechává nic náhodě. Podle svých slov se cítí skvěle.

Fanoušci byli její proměnou velmi překvapeni, ale podle mnohých to není už ta stará dobrá Adele, jakou byla dřív. A dál marně čekají na její desku.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články