Zpěvačka Shakira prošla šokující proměnou. Nad tím, co udělala, budete nevěřícně kroutit hlavou

od Andrea Světlíková
< 1 minuta čtení
shakira
Zdroj: Profimedia

Nejslavnější zpěvačku z Kolumbie zná každý s blonďatou rozpustilou hřívou po ramena. Ve svých klipech vlasy vždy dávala na obdiv a razantnější změny v podstatě nepodstupuje. Nyní šokovala velkou proměnou.

V současné době Shakira boří hitparády s novou písničkou Girl like me, který vznikla ve spolupráci se skupinou Black Eyed Peas. Už v dva měsíce starém klipu k výše zmíněné písni měla zpěvačka vlasy tmavší, než jsme bývali zvyklí. Teď se ale odhodlala k mnohem větší změně.

Extravagantní proměna

Shakira zveřejnila svou novou image na sociálních sítích. Velmi extravagantní barva vlasů zpěvačce sluší.
Je možné že si změnu naordinovala k narozeninám, které měla druhého února a ačkoli vypadá pořád stejně dobře, oslavila už čtyřicáté čtvrté narozeniny.

„Voilá!“, napsala k příspěvku s tmavě růžovými až rudými vlasy známá kráska.

„Ty jsi tak krásná Shakiro, je tu nová ´Rockira´?“, napsala jedna z fanynek dotaz, jestli se v divočejším vzhledu nebude zpěvačka ubírat rockovějším stylem hudby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shakira (@shakira)

Po půvabném snímku následovalo ještě video, kde si zpěvačka žehlí nově obarvené vlasy.

Změnám moc neholduje

Ačkoli blonďatým loknám byla věrná dlouho, není to poprvé, co experimentovala. V roce 1999 mívala vlasy spíše do zrzava. V klipu k písničce Ojos Así její ohnivé vlasy parádně vynikaly.

Poté léta nosila světlé plavé vlasy, které málokdy spínala do copu.

Změny nedělá ani v osobním životě. Už deset je jejím partnerem fotbalista Gerard Piqué, který v dresu FC Barcelona odehrál už více než pět set zápasů.

S o deset let mladším partnerem má dva syny Milana a Sashu. Zajímavostí je, že Shakira i Gerard slaví narozeniny ve stejný den. Byla tedy nová image dárkem pro sebe nebo Gerarda?

Autor: Naďa Brožová

Související články