Zpěvačka Lenny si pořídila novou parťačku na cvičení. Z jejich tréninku vybuchnete smíchy

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Lenny Filipová
Lenny Filipová

Zpěvačka Lenny patří k nejúspěšnějším interpretkám u nás. Svou slávu si užívala třeba i v Itálii, kde její hit Hell.o dosáhl v hitparádách na velmi vysoké pozice. Zpěvačka má letos ale úplně jiné starosti.


Letošní rok zastavil život mnoha umělcům. Ze dne na den přišli o koncerty, o cestování i o nahrávání v zahraničí. Jednou z nich je možná i nejúspěšnější tuzemská zpěvačka Lenny.

A možná právě současná situace, kdy se prakticky na celém světě zastavil kulturní život, donutila zpěvačku k razantnímu kroku.

Rozhodnutí po letech

Lenka Filipová má hudební talent v genech. Její maminka Lenka je také zpěvačkou, ale na rozdíl od ní má její dcera nezaměnitelný chraplák. Díky tomu ji fanoušci milují.

A milovat ji rozhodně bude i její nový mazlíček, kterého si letos sympatická zpěvačka pořídila. Jedná se o labradorku Borůvku alias Bobbi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lenny (@lennyfilipova)

Tu si pořídila po třech letech, kdy se rozhodovala, jestli se svým náročným povoláním, které obsahuje i hodně cestování nejen po českých městech, zvládne péči o pejska. „Do života mi přiťupkala tahle bytůstka,“ svěřila se zpěvačka. Jejich setkání tak zřejmě bylo trochu náhodné.

Společně u jakékoliv činnosti

Fenku zpěvačka představila fanouškům na Instagramu v listopadu a vypadá to, že Bobbi je ráda součástí jejího každodenního života.

Klidně si se zpěvačkou zacvičí i jógu. Respektive, ráda své paničce u cvičení asistuje a ta pak chudák musí cvičení odložit na vedlejší kolej. Jsme si ale jisti, že jí to moc nevadí.

Lenny svou novou psí společnici ráda sdílí na sociálních sítích a je vidět, že holky si spolu hodně rozumějí. Tak snad se v budoucnu povede, aby Bobbi Lenny doprovázela třeba na jejích cestách do zahraničí nebo na koncerty.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články