Zorka Hejdová po porodu zhubla díky bezmléčné dietě. Sladkému se vyhýbá

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Zorka Hejdova
Zdroj: Profimedia

Zorka Hejdová vypadá skvěle. Když v roce 2021 porodila, její váha šla velmi rychle dolů. Moderátorka přiznala, že to samozřejmě nebylo zadarmo. Kila shodila díky přísné dietě. Jakým jídlům musela po porodu kráska odolat?

„Zatím se nestíhám moc hýbat a nějak cvičit, byť jsem se chtěla začít vracet do nějakého režimu,“ uvedla Zorka pro Život v Česku dva měsíce po porodu. Už tehdy ale vypadala skvěle a málokomu se chtělo věřit, že nestíhá cvičení.

Přísná dieta

Zorka sice necvičila, běhání kolem dítěte je ale vlastně také pohyb. A kromě toho, že se pomalu nezastavila, nastolila si bezmléčnou dietu.

„Je hodně přísná, proto není divu, že jsem v kombinaci s kojením výrazně zhubla,“ svěřila se. Do svého jídelníčku začala po porodu Zorka zařazovat daleko více ovoce a zeleniny, úplně z něj naopak vyřadila mléčné výrobky.

„Jím také vývary, což je velmi zdravá věc. Klasické mléko jsem nahradila rostlinnými, například ovesným, kokosovým nebo mandlovým a různě je střídám. To samé s jogurty. Podle mě je taková změna pro organismus prospěšná,“ vysvětlila tehdy.

Snaží se vyhýbat sladkému

Zorka miluje dobré jídlo. Několikrát se svěřila i na své sociální síti, jaké si užívá v restauracích pochoutky. Na druhou stranu ale ví, že všeho musí jíst jen s mírou a některým jídlům se vyhýbá úplně. Snaží se třeba jen minimálně konzumovat sladké.

A basu s ní v tomto ohledu drží i její muž a dnes už dvouletý syn Nikolas. „Je výhoda, že mám manžela, který neprasí. Já prasím asi mnohem víc než on. On si to docela hlídá, takže to u nás nesklouzává k něčemu takovému. Já si dám třeba i v kině popcorn a nachos a všechno, co tam mají. A manžel si nedá nic,“ prozradila moderátorka pro iDNES.

Zdroj: iDNES, Instagram, Blesk, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články