Zlata Adamovská potkala manžela už v roce 1981. Jejich přátelství přerostlo v lásku o 40 let později

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Zlata Adamovska
Zdroj: Nextfoto

Setkali se poprvé v roce 1981, ale pověstná jiskra u nich přeskočila až o čtyřicet let později. Řeč je o hercích Zlatě Adamovské a Petru Štěpánkovi.

Kolegové kolem sebe kroužili neuvěřitelných 40 let, než se jejich přátelství změnilo v lásku. O to více jsou nyní vděční za tu možnost, že jsou spolu.

První setkání si herec nepamatuje

Jejich první setkání si Štěpánek dokonce nepamatuje, ale vysvětluje to tím, že v té době natáčel jeden film za druhým a skoro vždy byl princ. Jeho manželka mu tento nedostatek ale odpustila.

V jednom z rozhovorů se shodli na tom, že je sblížily společné problémy, které v té době řešili. A také společné natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě.

„Takže my jsme se vlastně poznávali průběžně při natáčení, aniž jsme to nějak pojmenovávali. Novináři nás dokonce dávali dohromady daleko dřív, než jsme si spolu něco začali,“ popsala začátek jejich vztahu Zlata Adamovská.

Vztah si oba užívají, více ale herečka, kterou prý stále překvapuje, jak má galantního muže. Ten jí pomáhá do kabátu a nosí květiny jen tak.

Ano řekla v horečkách

Žádost o ruku proběhla v Keni, když měla Zlata Adamovská čtyřicítky horečky. „O silvestrovské půlnoci, během večírku. Hrála tam hudba, kolem nás tancovali Masajové…,“ popsala krásný okamžik herečka.

Podle Štěpánka však přece jen měl tento okamžik vadu, a to nemoc jeho vyvolené.

„Počkej, musíš říct, že tobě bylo zle, měla jsi skoro 40 stupňů horečky, takže jsem nevěděl, jestli vůbec víš, co se děje,“ dodal k vyprávění herečky.

Svatbu se jim podařilo utajit, což je v dnešní době velmi těžké. Herci jsou za to vděční skvělým kamarádům, kteří se neprořekli.

A vděční jsou také za to, že ve svém věku, kdy už si mysleli, že zůstanou sami, objevili spřízněnou duši.

Zdroje: iDNES, Blesk, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články