Zlata Adamovská řekla Petrovi Štěpánkovi ANO v horečkách v exotické zemi. Ten si první setkání s ní nepamatuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr stepanek zlata adamovska
Zdroj: Profimedia

Jsou spolu už devět let a dohromady je dalo televizní natáčení. Herečka Zlata Adamovská a její manžel Petr Štěpánek na sebe v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradili mnohé. Mimo jiné také to, jaké byly jejich zásnuby v exotické zemi. Také se svěřili, že se ve skutečnosti znají mnohem déle, než si řada lidí myslí.

Už v roce 1981 spolu natočili pohádku. Šlo o snímek s názvem O stříbrném a zlatém vajíčku. Zrovna tato událost však neměla vliv na to, že skončili Adamovská se Štěpánkem v manželství. Herec se totiž přiznal, že ji tehdy nějak nevnímal.

„Nepamatuju si ji,“ řekl stručně ve studiu Honzy Dědka. Ačkoli fanoušky rozesmál, na samotné Adamovské bylo možná chvíli vidět, že trochu posmutněla. On jí to ale během natáčení několikrát vynahradil, a nakonec jí tak svou lásku dokázal dostatečně.

Měl toho prý hodně

„Představte si, že tu pohádku si Petr opravdu nepamatuje. Takovou kočku dostane pak nakonec do náruče. Skončili jsme spolu u pece. A on si to nepamatuje,“ podotkla Zlata, její muž se ale ubránil: „Musíte si uvědomit, že já jsem v té době točil tak tři pohádky za sezónu. Šel jsem z jedné do druhé. Dávali mi pořád mladé holky a já neměl čas.“

Ani druhé společné natáčení nedalo pár dohromady. Tehdy spolu točili Růžového Huberta. „Ani tam nepřeskočila žádná jiskra. Fakt nic. Nikdy mě nenapadlo chtít herce. Jsou takoví sebestřední, furt řeší, jestli jsou na fermanu, co hráli. I to povídání bylo jenom o práci. To jsem nechtěla, nikdy jsem žádného herce neměla ani v merku,“ objasňuje Adamovská.

Nakonec se ale přece jen z dvojice stal pár. A to právě díky tomu, že změnili téma a přestali se konečně bavit o herectví. A fanoušky překvapila informace, o čem že to debatovali, když si uvědomili, že jeden k druhému patří. „O vrtačkách. Oba dva jsme kutilové. Říkáme si Pat a Mat,“ zasmál se Štěpánek.

Zásnuby v Keni

Zásnuby jsou dnem, na který asi Adamovská nikdy nezapomene. Chvíli totiž měla pocit, že se jí to všechno jenom zdá. Došlo k nim na dovolené. „V Keni. O půlnoci na Silvestra. Zlatka měla bohužel čtyřicítku horečku,“ vzpomíná Štěpánek. Dodává, že se o ni tehdy trochu bál.

„Ale to já mám často, když je prudká změna teplot. Zrovna to vyšlo na Silvestra. Chtěla jsem vydržet do půlnoci, když už mám zážitek být v Keni na Silvestra. Petr popíjel a najednou spadl na zem na kolena. Říkala jsem si, že přebral a že ho v té horečce asi neodnesu. Vtom romanticky vytáhl krabičku, nabídl prsten a jestli si ho chci vzít. V té horečce jsem tedy řekla ano,“ směje se herečka.

Ačkoli si ze svých zásnub dělají legraci, ani jeden nelitují. Dnes spolu mají krásný a šťastný život, všechno jim klape, údajně se ani trochu nehádají. Adamovská to vysvětluje tím, že se nahádali dost v minulém životě a teď je čas jenom na romantiku a krásné manželství.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články