Zendaya má zajímavý trik na udržení štíhlé postavy. Cvičení musí milovat, k snídani vše s nutellou a ke svačině zmrzlinu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zendaya
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Z nenápadné hvězdy kanálu pro děti vyrostla žena, která září po boku velkých hvězd ve velkofilmech. Zendaya je aktuálně pod velkým drobnohledem kvůli pokračování filmu Duna a v jejích róbách na premiérách vyniká její štíhlá postava. V čem je trik na takto krásnou postavu? V nutelle a zmrzlině.

Největší showman, marvelovská trilogie o Spider-Manovi či Duna jsou jen některé filmy, které herečka v poslední době natočila. Její módní kreace na premiérách udivují, šokují nebo prostě jen ohromují.

A nejde si nevšimnout, jak skvěle Zendaya vypadá. Každého tak zajímá, jak se tato herečka udržuje v kondici.

Cvičení musí mít hlavně ráda

Zendaya přiznala, že ne vždy považuje cvičení za příjemné. Proto se snaží na každém cvičení najít něco zábavného, aby u něj vydržela.

„Mám ráda tanec a choreografii. Takže to je moje cvičení,“ uvedla pro Justine Magazine, jaký má trik na to, aby u cvičení vydržela, a poradila ostatním, aby si hlavně našli něco, co je baví.

Že ji tanec baví, dokázala i v americké obdobě StarDance, kde získala krásné druhé místo.

Občas se ale musí přinutit dělat i věci, které ji nebaví. Například kvůli filmu Rivalové, kde hraje tenisovou hráčku, absolvovala tříměsíční trénink na kurtu s Bradem Gilbertem, který byl kdysi čtvrtým hráčem světa.

Stejně tak musela trénovat kvůli filmu Největší showman, ve kterém cvičila na hrazdě.

„Bylo to hodně tréninku, doslova jen vstát a jít do toho,“ prozradila k přípravě na tento film v rozhovoru s Jimmym Fallonem v The Tonight Show.

O jejím cvičení tedy máme jasno: dělá to, co je zrovna potřeba pro její roli, a doplňuje to tancem, který jí přináší radost. A jak vypadá její jídelníček?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zendaya (@zendaya)

Jídelníček by dietologa nenadchl

O svém jídelníčku se rozpovídala například během rozhovoru pro Harper’s Bazaar, který poskytla v roce 2017. V něm přiznala, že není snídaňový typ.

„Miluji snídaně, jen ne v době snídaně,“ uvedla a dodala, že její snídaně musí vždy obsahovat nutellu.

Ohledně dalšího jídla je to u ní už složitější, protože Zendaya je od jedenácti let vegetariánkou. Jak sama dodává, nejí maso, protože miluje zvířata, ale to neznamená, že má ráda zeleninu.

„Jsem vegetariánka, která nemá moc ráda zeleninu, je to náročné,“ dodala s tím, že si ráda dělá například rýžové saláty. V nich kombinuje hnědou rýži, vývar, olivový olej, restovanou zeleninu, sůl, pepř a citronovou šťávu.

Pro Harper´s Bazaar také uvedla, že nevaří a objednává si jídlo, na které dostane chuť.

„Nevařím. Myslím, že bych uměla vařit. Můžu dělat cokoliv, co si usmyslím, abych mohla vařit. Jen se za a) nerada řídím pokyny a jsem za b) příliš líná,“ přiznala Zendaya.

A jaké má ráda svačiny? Zmrzlinové!

„Jak většina lidí ví, jsem posedlá zmrzlinou,“ přiznala dle EatThis.

Nad hereččiným jídelníčkem by tedy asi žádný dietolog neskákal radostí, ale vzhledem k jejímu aktivnímu životu je to nejspíše přesně to, co právě potřebuje, aby měla skvělou postavu.

Zdroje: Justine Magazine, The Tonight Show, Harper’s Bazaar, EatThis, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články