Zdeněk Pohlreich si nemůže vynachválit vítězku MasterChefa. Dokonce jí vydá kuchařku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zdenek pohlreich
Zdroj: Profimedia

Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, kterého můžete znát z různých televizních show. Moderoval třeba vlastní pořad Ano, šéfe!, kde pomáhal hospodským zlepšit chod jejich restaurace.

Nebojí se také podpořit mladé a nadějné talenty, které toho mohou v kuchyni hodně ukázat. Naposledy spolupracoval třeba s kuchaři, kteří moderovali pořad MasterChef Česko, kde se o titul nejlepšího amatérského kuchaře ucházela také Veronika Danišová, rozená Beskydiarová, kterou fanoušci znají jako „Besky“.

Pohlreich si spolupráci pochvaloval

Pohlreich musel v pořadu MasterChef zaskakovat za nemocného Radka Kašpárka a nemohl si vynachválit, jak dobře mu bylo mezi kuchaři. Ukázalo se totiž, že toho mají hodně co nabídnout. Každý z nich je zaměřený na něco jiného a v něčem vyniká.

Zdeňkovi se líbila právě Veronika, kterou se rozhodl podpořit také po skončení kuchařské soutěže. „Co mě opravdu mile překvapilo, kam se kuchařské znalosti soutěžících posunuly a co všechno umí. Pro ty, kteří se v gastronomii už nějaký pátek pohybují jako já, je to skvělá zpráva pro branži jako takovou,“ řekl český kuchař.

Na svém instagramu zveřejnil společné snímky právě s Besky. „Besky mě ale zaujala nejen tím, co vytvářela v soutěži. Má v sobě něco víc. Kromě toho, co uvařila, mě zaujala její osobnost. Tím myslím její nadhled, sebevědomí, přirozenost, uvolněnost a humor.“

Pohlreich chce podporovat talenty v kuchyni

„Uvědomil jsem si, že já tu holku už odněkud znám.“ Potkali se na jeho kurzu v Kulinářské akademii Grosseto. Nakonec se rozhodl ji po vzájemné dohodě podpořit a pod jeho nakladatelstvím tak vyjde kuchařka Vaříme nebesky. Dokonce Besky sní o vlastním pořadu o vaření, se kterými má Zdeněk velké zkušenosti.

„Věřím pevně, že její esprit má ambice obohatit programové schéma televizních pořadů o vaření. Alespoň bych si moc přál, aby skrze obrazovku přenesla kus své milé povahy ve spojitosti s jídlem do vašich domácností. Knihu plánujeme vydat letos v září a na TV pořadu intenzivně vyšíváme,“ těší se Pohlreich.

Na sociálních sítích pak sdílel sérii fotografií, na kterých se baví právě s Besky. Vypadá to, že jim spolupráce jen svědčí. Besky je totiž zaměřená především na cukrářské výrobky, a tak se můžeme těšit hlavně na sladké dezerty nebo jiné sladké pochoutky.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články