Zdeněk Pohlreich se pochlubil fotkou s vlasy. Sledující ale spíše vyděsil

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pohlreich Zdenek
Zdroj: Nextfoto

Většina celebrit používá Instagram, aby informovaly své fanoušky o tom, co je u nich nového. Někdy ovšem zveřejní i „retro“ klenoty z dob, kdy sociální sítě ještě neexistovaly. Stejně tak učinil známý televizní kuchař Zdeněk Pohlreich. Jeho sledující nemohli uvěřit tomu, že měl někdy vlasy.

Zdeněk Pohlreich je známý kuchař, kterého si diváci oblíbili především v pořadu Ano, šéfe!, kde zachraňoval krachující restaurace.

Pro Pohlreicha je typický přísný výraz a pleš

Pohlreich se mimo jiné proslavil i svým pěkně ostrým jazykem a velmi expresivním způsobem vyjadřování. Pověst kulinářského kata byla ještě dotvářena jeho přísným vzezřením korunovaným holou hlavou.

Bez jeho typické pleši si ho většina lidí vůbec nedokáže představit. Právě pro ně připravil slavný šéfkuchař dechberoucí překvapení.

Své sledující pořádně vyděsil

Na svém instagramu zveřejnil několik fotek ze svého mládí. Na jedné fotografii je mu kolem 20 let, kštici už má sice trochu prořídlou, ale je tam.

Mnoho komentujících si nemohlo pomoci a uvedlo, že na první fotce vypadá Zdeněk jako „masový vrah“, „zabiják“ či „nájemný vrah“.

Ve škole ho bylo dost

Sám šéfkuchař se pak na webu Prima Ženy přiznal, že tak hrozné to s ním sice nebylo, ale že rozhodně žádný svatoušek nebyl, a to především ve škole.

„Jak jsem se učil? Přirozeně inteligentní jsem asi byl, ale učil jsem se mizerně. Měl jsem čtyřky a z chování od 6. do 9. třídy byla dvojka,“ svěřil se.

„Žádné hodné dítě jsem nebyl, byl jsem fakt lump. Moje máma tvrdí, že to nebylo tak strašné, na dnešní poměry to asi nebylo nic výjimečného, ale vzorný žák jsem opravdu nebyl,“ doplnil. Naštěstí se brzy zamiloval do vaření, což ho zřejmě zbavilo oněch pověstných „roupů“.

Zdroj: Instagram, Prima Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články