Zdeněk Pohlreich rozjíždí zcela nový projekt. Prozradíme vám, jak se můžete zúčastnit i vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zdeněk Pohlreich
Zdroj: Profimedia

Chytrá domácnost se stává stále více oblíbenou. Přes telefon můžete ovládat topení, dokonce si i odemknout dveře, virtuální asistenti vám pak bez problému nastaví minutku. Co byste ale řekli na lednici, která se sama naplní jídlem?

Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař a gastronom. V minulosti se objevil jako moderátor kuchařských show na televizi Prima. Nejvíce si ho však diváci pamatují díky pořadu Ano, šéfe!, kde se zhostil role drsného šéfkuchaře.

Večeře od známého šéfkuchaře

Pokud jste si někdy při sledování pořadu se Zdeňkem říkali, jak asi vaří on sám, tak máte jedinečnou příležitost ochutnat něco z jeho kuchyně. Před nedávnem totiž představil nový projekt, díky kterému vám budou jeho pokrmy ještě blíž.

Na svém instagramovém profilu se pochlubil chytrou lednicí, která nese název „LUNCHBOX.“ O co se jedná? Na webových stránkách projektu si vyberete jídlo, na které máte chuť.

Jako místo dopravy si pak zvolíte odběr z jedinečné lednice a již za pár hodin na vás bude hotové jídlo netrpělivě vyčkávat právě v této lednici.

Bohužel je však projekt na startu a lednice se zatím nachází pouze v Praze. Po znovuotevření okresů si tak budete mít možnost při výletu do Prahy vychutnat lahodné jídlo od známého šéfkuchaře.

V nabídce najdete nejrůznější jídla připravovaná kuchaři, kteří jsou pod vedením Zdeňka Pohlreicha.

Kuchař se postará o lepší náladu

Zdeněk se může bez problému postarat o to, abyste měli lepší náladu. K té vám může pomoci díky skvělému jídlu nebo také díky webinářům, ve kterých vám šéfkuchař prozradí, jak porazit svůj vnitřní strach.

Veškeré kurzy, které Zdeněk pořádá, jsou kvůli aktuálním opatřením online. Můžete se tedy vzdělávat v pohodlí domova, což může být doopravdy velká výhoda. Fanoušci jsou však nešťastní z toho, že se nemohou aktuálně zúčastnit živých kurzů vaření.

Kuchař se snaží i přes období pandemie přinášet radost do našich domovů. Na svém instagramovém profilu sdílí nejrůznější nabídky. Jednou z nich je například možnost si objednat velikonočního beránka bez lepku.

Cafe Imperial se tak může pyšnit člověkem, který je nejen šikovný na vaření, ale také na psaní. Na svém spisovatelském kontě má osmnáct knih. Většinou se jedná o knihy spojené s vařením, jednou z posledních je například Taková normální kuchařka.

Zdroj: https://www.lunchbox.cz

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články