Zdeněk Izer upadl v zapomnění. Známý bavič má být v soukromém životě introvert a despota

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zdenek Izer
Zdroj: Jiří Hadač / CNC / Profimedia

Pamatujete si Zdeňka Izera? Jeden čas se bez něj neobešla žádná dobrá komediální show a byl hlavní postavou silvestrovských speciálů. Nyní ale jako by se pod ním slehla zem. Kde je nyní bývalý král bavičů a co dělá?

Jak připomíná server Expres, Zdeněk byl bavičem odjakživa. Bavil své spolužáky na učňáku a následně své kolegy na vojně.

Za koncem stála žárlivost

Do povědomí veřejnosti se ale dostal díky Policejní akademii. Zde se také projevila jeho skvělá schopnost dabování, když skvěle parodoval Felixe Holzmanna či Luďka Sobotu.

Obliba Policejní akademie mezi posluchači vystřelila Zdeňka Izera mezi hvězdy bavičů a začal účinkovat v pořadu Šance na České televizi.

Jeho parťákem se stal Marek Dobrodinský a společně vytvořili legendární duo a postrach českých celebrit, ze kterých si dělali srandu.

Ale všechno hezké jednou končí, a tak se i tato dvojice rozhádala a mohla za to, jak jinak, žena.

„Když se Marek oženil, Zdeněk začal žárlit na jeho manželku, která byla zpěvačka. Měl pocit, že se věnuje víc skládání písniček pro ni než vymýšlení skečů pro jejich show,“ prozradil muzikant a producent Petr Hannig.

Konec v televizi

Duo se tedy rozpadlo a Izer se uchytil na TV Prima, kde s novým parťákem Petrem Freundem uváděl pořady Jen blbni, Kinobazar nebo Pípšoubazar.

V roce 2012 ho pak diváci v televizi mohli vidět naposledy, když na nově vzniklé TV Pětka uváděl pořad Buřtcajk. Když zemřel majitel televize a ta skončila, skončil v televizi i Zdeněk Izer.

Některá média uvádějí, že bavič byl poměrně náročný a neustále mu něco vadilo. Kvůli tomu má mít na televizní obrazovky dveře uzavřené.

Bavič venku, despota uvnitř?

V roce 2018 měl komik naplněný diář díky vystoupení „Na plný coole“, s nímž exceloval v divadlech či kulturních domech po celé republice.

Ale co nyní? Stále vyprodává sály se zmíněným programem, který dle ohlasů na sociálních sítích stále diváky baví. V osobním životě s ním ale dle kamarádky jeho bývalé manželky taková legrace není.

„Je úplně jiný, než jak se jeví v televizi. V soukromí je to spíš introvert, ale v manželství je to despota,“ prozradila tato kamarádka pro televizi Nova.

Důvodem tohoto prohlášení byl fakt, že svou ženu Olgu měl držet ve zlaté kleci doma a zakazoval jí pracovat.

„Dokud se vším souhlasila a neodporovala, byl klid, ale když se vzepřela vůli manžela, bylo zle. Často jí i vulgárně nadával, že má v hlavě nas*áno apod. Olga si ke Zdeňkovi vypěstovala nenávist a averzi za jeho psychické týrání a ponižování,“ dodala dále kamarádka Olgy.

Sám Zdeněk Izer se k těmto nařčením nikdy nevyjádřil.

Uráží se lidé kvůli jeho vtipům?

Jeho vtipy jsou známé tím, že jsou sprosté, drsnější a mohou urážet. Server Praha IN zjistil, že facebook dokonce videa s jeho vtipy blokuje jako nevhodný obsah.

Redakce tohoto serveru tedy oslovila některé z pořadatelů, kteří pravidelně baviče zvou na své akce, zda si třeba někdo někdy na jeho vtipy nestěžoval.

„Ne, nám se to nestalo. Diváci, kteří jdou na jeho představení, vědí. A líbí se jim jeho specifický humor,“ řekl například Pavel Kožíšek, který Zdeňka Izera pravidelně zve do líbeznického Divadla kouzel.

Zdroje: Expres, Prima ženy, Televize Nova, Blesk, PrahaIN, Facebook

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články