Zdena Hadrbolcová se rozvedla krátce po svatbě. Děti nikdy neměla, ani dnes toho nelituje

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
zdena hadrbolcova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Zdena Hadrbolcová se fanouškům do povědomí zapsala především svým působením v seriálu Ulice. Tam si také našla mezi herci mnoho přátel. Před svátky dle serveru Extra skončila po mrtvici v nemocnici, takže se o ni spousta lidí bojí. Hadrbolcová však nikdy neměla žádné děti a s manželem se rozvedla krátce po svatbě. Kamarádi jsou tak její jedinou podporou.

Jediné manželství Zdeny Hadrbolcové nebylo šťastné. Navíc trvalo jen velmi krátkou dobu. Vdávala se opravdu mladá. „Byla jsem vdaná jen kratičce, v podstatě z romantismu, a celým způsobem života jsem zůstala slečna,“ prozradila magazínu Sedmička.

Hned po svatbě litovala

Prakticky v ten samý den, kdy si svého muže vzala, zalitovala. Jejím vyvoleným byl mladík, s nímž prožívala studentskou lásku. Když ve svatební den plakala, že si svým rozhodnutím není jistá, rodina ji upozornila, že svatba stála až příliš peněz na to, aby se odvolávala. Brzy po svatbě tak došlo k poměrně očekávanému rozvodu.

Hereččiným dalším partnerem byl kameraman Jiří Průcha. Toho si však nikdy nevzala. Nakonec i s ním vztah ukončila.

Děti nikdy neměla a nelituje toho

Co se týče dětí, herečka je nikdy nechtěla. Nejprve nad tím ani nepřemýšlela, pak už bylo kvůli špatným vztahům a jejich rozpadům pozdě. Zdena toho ale podle svých slov nikdy nelitovala.

„Byla to moje volba. Nikdy jsem děti nechtěla, což neznamená, že bych je neměla ráda. Naopak k nim chovám něžné city, ale nikdy jsem si neuměla představit, že bych měla svoje vlastní,“ cituje její slova Blesk.

Herečka dodává, že vždy toužila spíše po životě bez závazků. Když vidí děti, uvědomuje si prý, že jde o velkou radost.

Zároveň ale vnímá tu starost, která s výchovou ratolestí přichází. A na to nikdy neměla sílu.

Zdroj: Prima ženy, OnlyU, Blesk, iDNES,  Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články