Zdena Hadrbolcová svou jedinou svatbu proplakala. Brzy po veselce přišel rozvod

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hadrbolcova Zdena
Zdroj: Nextfoto

Oblíbená herečka Zdena Hadrbolcová v létě oslaví už pětaosmdesáté narozeniny. Tento věk by jí ale hádal jen málokdo. Vitální herečka stále pracuje, je to její životní poslání. Nemá totiž děti ani vnoučata, se kterými by mohla trávit čas. Vdaná byla jen jednou, už ale ve svatební den věděla, že manželství nevydrží.

Zdena Hadrbolcová je oblíbená česká herečka. Režiséři ji nesčetněkrát obsadili do role oddaných manželek a obětavých matek.

Vdávala se velmi mladá

Dál od pravdy ale být nemohli. Matkou se herečka nikdy nestala a ani její jediné manželství se nedá považovat za zrovna úspěšné.

„Byla jsem vdaná jen kratičce, v podstatě z romantismu, a celým způsobem života jsem zůstala slečna,“ prozradila magazínu Sedmička.

Už ve svatební den litovala

Její vyvolený byl totiž studentská láska, která byla na míle vzdálená od reality. Hadrbolcová si tento fakt uvědomila velmi brzy. Vlastně už ve svatební den.

„Ve svatební ráno jsem plakala, ale maminka řekla: ‚Už to stálo tolik peněz, to sis měla rozmyslet dřív!‘“ dodala herečka. Nikoho tak příliš nepřekvapilo, že brzy po veselce přišel rozvod.

Bála se celoživotních závazků

Jejím dalším partnerem byl dlouhá léta kameraman Jiří Průcha. Toho si nikdy nevzala a na početí dětí už bylo příliš pozdě. Herečka se z toho však nikdy nehroutila.

„Byla to moje volba. Nikdy jsem si neuměla představit, že bych měla svoje vlastní. Netoužila jsem po nich, což ale neznamená, že bych je neměla ráda,“ vysvětlila magazínu Prima ŽENY. Strach ze závazků ji dokonale ochromil. Navíc měla obavy, že by s dětmi nešlo vše podle plánu.

„Mnohokrát jsem přemýšlela, jak by se mi život změnil, kdybych děti měla a ony se třeba nepovedly… Je to celoživotní úvazek a někdy, jak vidím kolem sebe, je to nejen radost, ale občas je to i velmi těžké,“ dodala na závěr.

Zdroj: Prima ŽENY, Sedmička

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články