Za Zoufalými manželkami stáli zoufalí muži, kterým se ale v reálném životě daří

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Doug Savant
Zdroj: Profimedia

Seriál Zoufalé manželky běžel v letech 2004 až 2012 a jeho hlavními hrdinkami byly ženy na americkém předměstí. Za nimi ale stáli silní muži, kteří často velmi zamíchali dějem seriálu. Co nyní dělají Mike, Tom či Carlos?

Seriál běžel osm sezón a za tu dobu posbíral mnoho cen a získal si srdce tisíců diváků. Hodně tomu jistě pomohli i mužské postavy, kterých bylo v seriálu méně než těch ženských.

Mike Delfino

Mike Delfino byl osudovou láskou Susan a zemřel v jejím náručí ve finální sezóně. Herec James Denton naštěstí v reálném životě stále žije a fanoušci ho mohou vídat zejména v seriálových rolích.

V roce 2023 se před kamerou opět sešel se svou seriálovou kolegyní Teri Hatcher ve filmu Fantasy Island.

„Když si nás najmete, tak nějak dostanete všechen ten bonus, přidanou chemii,“ prohlásil pro ET herec k chemii, která mezi nimi je.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Denton FP France (@jamesdenton_fan)

Tom Scavo

Tom Scavo to s Lynette neměl moc jednoduché, ale nakonec k sobě našli cestu a jejich příběh skončil šťastně.

Doug Savant si po show nemůže na nedostatek práce stěžovat a hrál například v Myšlenkách zločince či v Luciferovi. Je ženatý s Laurou Leghton a mají spolu dvě děti.

Carlos Solis

Carlos Solis si toho po boku manželky Gabrielle také prožil dost včetně rozchodu či slepoty.

Jeho představitel, herec Ricardo Antonio Chavira, se narodil 1. září 1971 v Texasu. I nadále se věnuje herectví, diváci jej mohli vidět v několika filmech.

Server Facts uvádí, že je herec velkým zastáncem sociální spravedlnosti a podporuje různé sociální kauzy. V roce 2019 tak o něm bylo hodně slyšet po odsouzení kolegyně Felicity Huffman za uplácení úředníka, aby přijal její dceru na univerzitu. Dával najevo nesouhlas s krátkým trestem.

„Privilegovaní bílí. A viděl jsem to osm let, takže vím, o čem mluvím. Odpovědnost a zodpovědnost pro tyto lidi neznamená nic,“ napsal dle Independent na svůj twitter a následně příspěvek smazal.

Rex Van de Kamp

Rex Van de Kamp byl prvním manželem Bree a ztvárnil ho Steven Culp. Po show získal mnoho rolí v seriálech i ve filmech.

Hodně se o něm psalo v roce 2006, kdy byla zavražděna jeho nevlastní sestra Kathryn Harvey spolu se svým manželem Bryanem a jejich dvěma dcerami Stellou a Ruby.

Ze dvou mužů, kteří byli odsouzeni za jejich vraždu, byl jeden, Ricky Gray, popraven smrtící injekcí v roce 2017, zatímco druhý, Ray Dandridge, si odpykává tři doživotní tresty bez možnosti podmínečného propuštění.

Orson Hodge

Druhým osudovým mužem Bree byl Orson Hodge, který ji ale zároveň přivede na úplné dno, když ji psychickou manipulací stáhl k alkoholismu a promiskuitě.

Ztvárnil ho herec Kyle MacLachlan, kterého znají zejména fanoušci seriálu Twin Peaks. Hrál také v Jak jsem poznal vaši matku či v původním ztvárnění Duny.

Původně ale vůbec nechtěl být hercem a měl naprosto jiné sny. „Mým snem – mojí fantazií – bylo stát se profesionálním golfistou,“ přiznal pro The Guardian.

Kromě herectví se věnuje další vášni, kterou je vinařství. V roce 2005 uvedl na trh svou vlastní značku vína s názvem Pursued by Bear.

Zdroje: Independent, Facts, ET, OnlyU, The Guardian, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články