Za tohle dostala Zuzana Belohorcová od fanoušků pořádný kartáč. Podívejte se na její proměnu v Madonnu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zuzana belohorcová
Zdroj: Profimedia

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová sice na Slovensku už dlouho nežije, ale nyní se tam dočasně přestěhovala kvůli účasti v show Tvoja tvár znie povedome. V prvním kole Zuzana představovala Madonnu a fanoušci ji za to pořádně zdrbli.

Rodačka ze Žiliny dlouhou dobu žije v zahraničí. Dvanáct let žila s manželem Vlastou Hájkem a dětmi v americkém Miami.

Přesun zpět do Evropy

Po dlouhých úvahách se ale rozhodli vilu v blízkosti South Beach prodat za neuvěřitelných 55 milionů. Důvodem stěhování byla nejistota a zvyšující se nebezpečí v oblasti.

Sama řekla, že Miami už není to, co bývalo. V podstatě s rodinou přestali vycházet ven, protože denně se na ulicích řešily nějaké konflikty a bezpečí dětí je pro ně to nejdůležitější.

Celá rodina se přesunula do Evropy, konkrétně do španělské Marbelly, kde děti Salma a Nevio začali vloni v září chodit do školy.

Účast v show

Jedenáct let trvala pauza Zuzany Belohorcové, po kterou zmizela z televizních obrazovek. Nyní se vrátila ve slovenské verzi soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tvoja tvár znie povedome (@tvojatvarzniepovedome)

V sobotu televize Markíza odvysílala první epizodu, kde se bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko proměnila v popovou ikonu Madonnu.

Nad vizuální proměnou fanoušci jásají. Zuzana se v čase vrátila do roku 1998, kdy Madonna vydala singl Frozen. V klipu má černé dlouhé havraní vlasy a vzhledem trochu připomíná Morticiu z Addamsovy rodiny.

S výkonem už tolik spokojeni nebyli. „No, fajn, snaha se cení, ale na to, že studovala operní zpěv, jsem čekala mnohem víc,“ napsala jedna z divaček.

Dále kritizují zbytečné tahání tónů do výšek nebo komentují výkon jako otřesný. „Grimasy a ústa byly mimo. Nestačí jen mávat rukama, jakože choreografie,“ objevilo se pod snímkem na oficiálním profilu show.

Na profilu moderátorky byli fanoušci mnohem milejší a za výkon ji vcelku pochválili.

Pandemie jim překazila plány

Původní Zuzanin plán byl pravidelně pendlovat mezi Marbellou a Bratislavou, ale aktuální nepřívětivá situace okolo pandemie koronaviru ji na tři měsíce odřízla od rodiny.

Doma se o děti stará otec Vlasta Hájek a také Zuzaniny rodiče. A dle slov moderátorky to děti bez maminky zvládají skvěle.

Autor: Naďa Brožová


Související články