Z vánočního tanečku rodiny Vojty Bernatského budete mít záchvat smíchu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vojtěch Bernatský
Vojtěch Bernatský

Čekaní na Ježíška si každý zpříjemňoval jinak. Někdo vyrazil na dovolenou do tepla a někdo zůstal doma a užíval si předvánoční pohody s rodinou. Ležení na gauči u pohádek není jedinou možností, jak to čekání uspíšit.

Moderátor sportovního zpravodajství Branky, body, vteřiny Vojta Bernatský je velmi aktivní na sociálních sítích.
Na jeho Instagramu v podstatě denně přistane nějaké video se synem Matyášem nebo dcerou Eliškou. Příhody s oběma dětmi Vojta sepsal do dvou vydaných knih. Vloni mu vyšla kniha Dvojtáta a letos kniha Tati, už tam budem?

Talentované děti

Osmiletá dcera Eliška má vlasy až po pás a je velmi talentovaná v kreslení. I její tvorba se často objevuje na Vojtově Instagramu, kde se jí coby pyšný otec rád chlubí.

Nutno podotknout, že na Eliščin věk jsou obrázky velmi povedené.

Eliška je navíc krásná po mamince a sám Vojta moc dobře ví, že nápadníky bude muset jednou odhánět. K jedné fotce napsal: „Ke kuši, harpuně a praku pořizuju pro jistotu pancéřovou pěst.“

Čtyřletý Matyáš je rozený komik. Jeho skeče a vystoupení jsou hitem.

U videa, kde malý Máťa dělá brčkem bubliny do limonády se opravdu pobavíte. Vojta se tam malého syna ptá: „Máťo, co děláš?“ A Máťa suverénně odpovídá: „Bublám si.“ A na tátovu otázku: „A co to je, to bublání?“, dostane odpověď, že se jedná o hroší prdění. Fanoušci obdivují pohotovost a vtip malého Matyáše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Bernatský (@vovo75)

Rodinné štěstí

Podobných bláznivin má Vojta plné sociální sítě. Za telefonem většinou stojí manželka Kateřina a jako tichý pozorovatel pouze natáčí.

Do vánočního videa před stromečkem se ale zapojila i ona. Ve středu 23. prosince zveřejnil Vojta video, jak celá rodina tančí před stromečkem na píseň Let It Snow.

Video má jako vždy skvělé ohlasy a přes sto tisíc přehrání. Fanoušci kvitují, že rodina zůstává i přes koronavirovou situaci pozitivní a předává svou radost dál.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články