Yvetta Simonová vyrazila do společnosti. Vitalitu a šmrnc této 93leté dámě mohou závidět i mnohem mladší kolegyně

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Simonova Yvetta
Zdroj: Profimedia

Divadlo Bez zábradlí připravilo vzpomínkovou akci vzdávající hold jednomu z našich nejúspěšnějších režisérů, kterým byl Jiří Menzel. Slavnostní zahájení tohoto festivalu si nenechala ujít celá řada známých osobností. Po dlouhé pauze se ve společnosti objevila také Yvetta Simonová.

Pocta slavnému tvůrci

Festival Jiřího Menzela byl původně plánován na datum, kdy by známý režisér oslavil 84. narozeniny. Epidemie koronaviru ale šestidenní festival posunula.

Slavnostní zahájení tedy proběhlo v sobotu. Do divadla přišla na Jiřího zavzpomínat celá řada osobností z řad umělců. Příkladem je Jaromír Hanzlík, Eliška Balzerová či maďarský herec János Bán.

Po dlouhé době se ukázala Yvetta Simonová

Přirozeně se zúčastnila také manželka zesnulého režiséra Olga Menzelová. Jak jsme psali zde, mnohé přítomné překvapila svým novým účesem.

Dalším překvapením večera byla zpěvačka Yvetta Simonová. Třiadevadesátiletá dáma už se totiž dlouhou dobu ve společnosti neobjevila.

„Kam bych taky ve svých třiadevadesáti chodila. A hlavně mě nechvalte, jak dobře na svůj věk vypadám,“ řekla hned na začátku deníku Super.

yvetta simonova

Zdroj: Profimedia

Zpěvačce to velmi slušelo

Bohužel si ale nemůžeme pomoct. Yvetta zkrátka vypadá parádně. Její vitalitu a šmrnc jí mohou závidět o mnoho let mladší kolegyně.

„Jak jsem nikde dlouho nebyla, vůbec jsem nevěděla, jak se obléknout,“ přiznala se slavná pěvecká partnerka Milana Chladila.

Její obavy byly ale úplně zbytečné. Černý kalhotový kostým zdobený květinou v kombinaci s hladkým bílým trikem na zpěvačce vypadal velmi elegantně a opravdu jí to moc slušelo.

Zdroj: Sedmička, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články