Olga Menzelová změnila vizáž. Nechává vyniknout své šediny

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Menzelova Olga
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

V sobotu se v Divadle Bez zábradlí sešla celá řada hvězd, aby uctila památku a zavzpomínala na jednoho z tuzemských nejúspěšnějších režisérů Jiřího Menzela. Nejvíce ale mezi hosty vyčnívala umělcova manželka Olga. Ta totiž radikálně mění svůj vzhled.

Od 23. do 28. 4. 2022 probíhá v Divadle Bez zábradlí Festival Jiřího Menzela, který připomíná život a dílo tohoto významného českého tvůrce.

Festival jako oslava života

Chybět nebudou divadelní hry, které Menzel režíroval, filmové projekce, diskuze s tvůrci i herci a také výstava Rozmarné cesty Jiřího Menzela, jejíž autorkou je jeho manželka Olga.

Právě ta vzbudila na slavnostním zahájení velký rozruch, a to především svým vzhledem. Nejprve mnoho lidí překvapilo, že na vzpomínkovou akci zvolila bílé šaty.

„Nechtěla jsem přijít ve smuteční černé, Jiří život miloval a má to být oslava života,“ vysvětlila své pohnutky pro Super.cz.

Už žádná blondýna

Dalším velkým překvapením byl její nový účes. Ve společnosti se totiž kráska většinou objevovala jako blondýna s rovnými vlasy. To už je ale dávno minulostí.

Do divadla dorazila s několikacentimetrovými šedivými odrosty a také s neposlušnými kudrlinami. Změna to ale rozhodně nebyla k horšímu.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Šediny jsou trendy

„Přestala jsem se barvit, uvidíme, jak to bude vypadat. Za poslední dobu jsem hodně zešedivěla, je to šedivé po všech stranách,“ ukázala pro Super.

Olga tak zřejmě sleduje aktuální módní trendy. Šediny u žen už dávno nejsou tabu, naopak. Jedná se o velmi trendy a módní záležitost.

Zdroj: Bez zábradlíExtra, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články