Yemi A. D. se přestěhoval do New Yorku a už se těší do vesmíru. Svůj byt nabízí za 83 tisíc měsíčně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Yemi A.D
Zdroj: Profimedia

Český umělec a tanečník Yemi A. D. toho teď má opravdu hodně. Nedávno se přestěhoval z Prahy do New Yorku a nyní se už netrpělivě připravuje na cestu do vesmíru. Jako český zástupce byl totiž vybrán za člena posádky, která tam poletí pravděpodobně ještě v letošním roce.

Své luxusní bydlení v Praze chce teď podle serveru Blesk Yemi A. D. pronajímat za 83 000 korun měsíčně. Vzdát se velkého bytu pro něj prý nebylo snadné, zdá se ale, že z nového místa v New Yorku má velkou radost.

První den si užíval naplno

Yemi na svém instagramu zveřejnil video, na kterém sledujícím představil svůj nový byt v New Yorku. Ukázal obrovské prostory, napůl vybavenou kuchyni a prozatím prázdnou ložnici a také několik beden s věcmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Yemi A.D. (@yemialchemist)

Je jasné, že zabydlovat se nějaký čas bude, z jeho výrazu se ale zdá, že je šťastný a že se mu v novém místě velmi líbí. Zvyknout si na takový luxus tak snad pro umělce nebude problém.

Už se těší do vesmíru

V posledních dnech je tanečník v jednom kole. Stěhování mu zabralo spoustu času, ale také energie. Kromě toho myslí už nejspíš na to, jaké to bude, až se za čas podívá do vesmíru.

I v tomto ohledu se se sledujícími podělil o zážitky z příprav. „Zdravím vás z vesmírné základny Boca Chica. Už se nemůžu dočkat zítřejšího zkušebního startu naší rakety,“ napsal v jednom z příspěvků.

Je vidět, že i když si v posledních dnech příliš neodpočal, všechna ta práce mu stojí za to a přinese své ovoce. Yemi A. D. je natěšený na dění následujících dní a cení si podpory fanoušků.

A ačkoli se sem tam na internetu objeví i nějaká ta kritika, umělec se snaží si z negativních slov nic nebrat. Koneckonců se mu podařilo dostat opravdu velmi vysoko, takže pokud mu to někdo nepřeje, jde pravděpodobně jen o závist.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články