Vyřazená Bára ze Survivoru si postěžovala na svůj kmen. Nikdo tam nic nedělal a kluci neuměli chytat ryby

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Barbora Mlejnkova
Zdroj: Profimedia

Další vyřazenou soutěžící v pořadu Survivor je Barbora Mlejnková. Její pochodeň zhasla po čtvrteční kmenové poradě. Hráčka vynikala skvělou fyzičkou i logickým myšlením. Podle svých slov se přitom předem na Survivor nijak extrémně nepřipravovala.


Co Báře v Survivoru vadilo, že v jejím kmenu nebyl nikdo čtyři dny ochoten vzít do ruky rybářské náčiní, aby obstaral potravu. V interview pro Refresher se nechala slyšet, že kdyby v kmeni neřekla, co mají dělat, tak se tam v podstatě vůbec nic neděje.

„Buzerovala jsem je, protože když dostaneme rybářské náčiní a čtyři dny ho nikdo nevezme do ruky, tak už mi to nedalo a poprosila jsem kluky, zda nemůžou jít chytat ryby. Když to pak hodili dva metry od břehu, tak jsem je musela znovu poprosit, ať jdou víc do vody, že u břehu nic nechytnou.“ vysvětlila v rozhovoru pro Refresher.

Ani v jídle nevnímala problém

Na ostrově Bára strávila 20 dní. Zdálo se, že pro ni nic není problémem. Fyzicky si vedla skvěle, mentálně byla připravená téměř na všechno, dokonce ani nedostatek jídla jí nedělal starosti.

„Člověk tam má na den 10 gramů rýže, takže taková menší polévková lžíce rýže v syrovém stavu. Když jsem vařila, snažila jsem se rýži co nejvíc rozvařit, aby toho množství bylo co nejvíc. Pak z toho byly tak tři nebo čtyři lžíce,“ prozradila pro televizi Nova.

Podle jejích slov na tom s jídlem byli ostatní hráči daleko hůře. Kde se tedy stala chyba? Barbora byla vynikající hráčkou, které nedělalo problém nic, proč tedy právě ona jako pátá opustila ostrov?

Pro Báru se stal osudovým příchod nových členů do kmene, ale také vypadnutí Vaška, který byl ve stejné alianci jako ona. Když jí bouchly nervy, dostala se do konfliktu s několika dalšími soutěžícími. A tak musela z kola ven.

Pocítila velkou úlevu

Na dotaz, jak se po vyřazení Bára cítí, odpověděla, že vnímá hlavně úlevu. To ale možná nejen ona. Podle moderátora soutěže Ondřeje Novotného vytvořila v soutěži ten „největší výbuch za čtyři série Survivora“.

Těmito slovy reagoval na její hádku s Karolínou, na jejímž základě také byla nakonec Barbora vyřazená. „Tohle bylo za hranou. Je to bezprecedentní. Nechápu, že se nikdo nepostavil za Karolínu nebo nepostavil mezi ně. Přijde mi to lidsky slabé, odcházet pryč je za mě prostě chabé. Nechali to zahrát do krajnosti, a pak si na to všichni začali stěžovat,“ uvedl Novotný.

Pokerová hráčka, která normálně udrží nervy na uzdě, jednou řekla to, co si skutečně myslela. A ani silné přátelské vazby jí pak nepomohly.

Nakonec tak ostrov musela opustit. Uznala, že soutěž pro ni byla velmi drsnou zkušeností, za kterou je ale ve výsledku ráda.

Zdroj: Refresher, Nova, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články