Vyprodaná O2 aréna není pro každého. Zatímco Rottrová boduje, Nesvadba show zrušil a Bagárová čelí kritice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michal Nesvadba
Zdroj: Nextfoto

Michal Nesvadba ještě nedávno plánoval v O2 aréně velkou akci. Jenomže z radosti nakonec sešlo. O událost nebyl zájem, a nakonec tak byla zrušena. Místo toho vystoupí Marie Rottrová, která je nejen žádanější, ale také si za lístky účtuje o něco méně.

Hned od začátku se objevovaly názory, že lístky na Michalovu show jsou předražené. Dospělý člověk měl zaplatit 1990 Kč, dítě pak 1290. Místo snížení cen lístků se rozhodl Nesvadba show rovnou zrušit, píše Ansu.

K situaci se vyjádřil Leoš Mareš

Leoš Mareš od začátku s organizováním celého vystoupení v O2 aréně Nesvadbovi pomáhal. Na instagramu se na něj proto strhla kritika, že za něco podobného bere od Michala peníze. Moderátor vše uvedl na pravou míru.

„Nikdo z interpretů mně nic neplatí. Ani korunu. Naopak, já platím jim a zároveň platím vše ostatní. Úplně vše,“ odpověděl. Že o show nebyl zájem, je mu líto.

„Michal mi osobně říkal, že to nechápe, že ceny jsou nastavené výborně, protože původní ceny v O2 universum před rokem byly ještě vyšší,“ říká Mareš pro iDNES.

Dneska už může do O2 arény každý

Nehledě na cenu lístků řada lidí nechápala, proč Nesvadba vůbec chce vystoupit v O2 aréně. Kdyby udělal turné po malých městech, uspěl by zaručeně lépe. Podobné pozdvižení způsobila i informace, že se na vystoupení v O2 aréně chystá také Monika Bagárová.

Ta podle webu Expres čelí velké kritice, protože podle lidí vlastně nemá žádný až tak velký hit a na vystoupení v takto velkých prostorech se jako zpěvačka nehodí. „Kde jsou ty časy, kdy byla vyprodaná O2 arena znamením kvality? Dnes ji díky Leošovi vyprodává každý,“ uvádí například jeden z kritiků.

Někdo s vyprodáním O2 arény problémy nemá

Ačkoli někteří interpreti jsou za snahu vystupovat v O2 aréně kritizováni, jiní nemají problém ji vyprodat během chvíle. Příkladem je třeba Dara Rolins. Lístky na její lednový koncert zmizely za 2 hodiny, uvádí portál ČR Zprávy.

Další oblíbenou českou hudebnicí je Helena Vondráčková. Té se podařilo vyprodat O2 arénu během letošní ankety Český slavík. V přímém přenosu oznámila, že příští rok akci chystá, a do hodiny nebyl k dispozici jediný lístek.

Co se týče zrušení vystoupení v O2 aréně, kromě Nesvadby k němu musely v minulých letech přistoupit i jiné celebrity. Šlo ale obvykle o zdravotní problémy.

Například Lucie Bílá v roce 2016 přišla o hlas, Karel Gott pak v roce 2019 kvůli oslabené imunitě také nevystoupil. Nesvadba měl ovšem podle všeho jenom velké plány, které po prvotním neúspěchu místo ústupku na ceně jednoduše vzdal.

Zdroj: Ansu, Music ServerČR Zprávy, TV Nova, Expres, iDNES, iRozhlas

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články