NÁZOR: Michal Nesvadba ždímá z rodin peníze. Kdyby místo O2 areny udělal turné po divadlech, udělal by lépe

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michal Nesvadba
Zdroj: Zdroj: Nextfoto

Když jsem byla dítě, těšila jsem se pravidelně na Kouzelnou školku. Jako velká část mých vrstevníků jsem milovala nejvíce Michala. Stejně to má dnes i moje malá neteř, která by ho ráda viděla naživo. Jenomže já už teď bohužel vím, že můj tehdy oblíbený hrdina dnes ždímá z rodin peníze. A proto už z principu na show s rodinou nevyrazíme.

Nesvadba v Kouzelné školce končí. Ještě před odchodem do důchodu plánuje poslední velkou show v O2 aréně. A to pod záštitou Leoše Mareše, který se tím chlubí na svém instagramu.

Jenomže se z mého pohledu Nesvadba velmi zaslouženě dočkal spíše kritiky za ceny lístků.

Zklamaní rodiče, smutné děti

Nejlevnější lístky pro děti stojí 690 korun. Pro dospělé potom 990 korun. Ve vyšší cenové kategorii se ale částka vyšplhala dokonce až na 1990 korun za dospělého a 1290 za dítě. A to je pro mnohé rodiče zkrátka neúnosné.

V komentářích na sociálních sítích se objevuje kritika. Mnoho rodičů přiznává, že si nemohou dovolit své děti na představení vzít.

Moje sestra s neteří původně na Michala opravdu hodně chtěly a já myslela, že se k nim přidám a zavzpomínám na staré časy.

Když jsme ale viděly, kolik lístky stojí, rozhodly jsme se už z principu akci nepodpořit.

Po pročtení komentářů na instagramu mi bylo jasné, že mnoho lidí na tom bude podobně. Že i ti, kteří na to třeba mají, jsou z Michala zklamaní a investují raději peníze do něčeho jiného.

Jinak to prý nejde

Podle Leoše Mareše Michala Nesvadbu kritika velmi mrzí. Sám dětský oblíbenec podle serveru Extra prohlásil, že show je velmi nákladná a ceny zkrátka nižší být nemohly.

Podle mého názoru je chyba už to, že se rozhodl pro vystoupení v O2 aréně. Rozumím tomu, že chce svou kariéru zakončit velkolepě, tímhle si ale spíše poštval dospělé proti sobě. A děti zklamal.

Turné by dávalo větší smysl

Nesvadba má možná před sebou největší akci ve svém životě, na kterou určitě i přes vysoké ceny dorazí mnoho lidí. Není to ale nejlepší krok, který mohl udělat.

Kdyby se rozhodl pro několik menších vystoupení v divadlech po celé republice, kde by se vybíralo vstupné v přijatelné cenové výši, všichni by byli spokojenější. A dostalo by se i na ty, kteří nezvládnou dojet do Prahy.

Hrdina z Kouzelné školky jednoduše ukázal, že mu přece jen nejde jenom o úsměvy našich ratolestí, ale také o to, kolik na nich vydělá.

Zdroj: Instagram, Extra, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články