Vratislav Mynář bude několik měsíců odpočívat na Moravě. Manželka ho uvolnila z rodinných povinností

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Vratislav Mynar
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

8. března skončilo prezidentské období Miloše Zemana. Společně s ním ukončil svou funkci kancléře také Vratislav Mynář. Co dělá dnes, když už se této práci nevěnuje? Jeho manželka Alexandra už v minulosti avizovala, že bude hodně odpočívat. To také nyní Mynář plní.


Alex Mynářová se v posledních dnech těší na to, že se bude moci naplno věnovat své práci. Dokud byl její muž kancléřem, úplně to totiž nešlo.

„Odchod mého manžela z funkce mi rozváže ruce. Od března se mohu vrátit před kameru a hlavně k tématům, která pro mě musela být po určitou dobu tabu, jako je politika,“ uvedla pro Život v Česku. Oproti tomu její muž teď bude mít více volna.

Čas tráví každý jinde

Mynář nejprve mluvil o tom, že by i se svou rodinou rád trávil čas na Moravě, kde vlastní srub s restaurací. Pak to nějaký čas vypadalo, že bude se ženou ve vile v Praze.

Nakonec je to ale všechno jinak. Zatímco Alex zůstala v hlavním městě, její muž jel odpočívat na druhý konec republiky.

„Manžela si teď moc neužíváme. Bude delší čas na Moravě, v řádů měsíců. Myslím, že to po vypjatém a hektickém finiši ve funkci potřebuje. Byla jsem to já, kdo mu to navrhl a na nějaký čas ho uvolnil z rodinných povinností,“ svěřila se moderátorka pro Expres.

Čerpá sílu pro děti

Mynář teď podle své ženy bude delší čas pořádně odpočívat, aby nabral síly do života.

„Naše děti ho budou potřebovat v plné síle a tu teď musí načerpat,“ vysvětluje moderátorka.

Zdroj: Expres, OnlyU, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články