Vorvaň, vzducholoď, prase před porážkou: Ewa Farna opět čelí kritice svého vzhledu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ewa Farna
Zdroj: Nextfoto

Ewa Farna se na sociálních sítích pochlubila novou písničkou. A to jak v češtině, tak také v polštině. V obou případech se ale dočkala kritiky. Kromě toho, že se některým lidem zdá, že je text nové skladby o ničem, někteří si rýpli také do Ewina vzhledu.

Ewa je člověk, který se kritiky dočká poměrně často. Ale snaží se si s tím nelámat hlavu.

Na velké akce chodí v modelech, které vyvolávají mezi lidmi rozruch. Její písničky očividně také nejsou pro každého.

Nová písnička všechny nezaujala

Ewa sdílela na svém instagramu část nové písničky, z textu ale mnoho lidí příliš moudrých není. Některým se zdá, že je nudný, jiní se vyjadřují velmi nelichotivými poznámkami.

„Teda to je zase text o ničem,“ napsal například uživatel s přezdívkou Extrémní povaha. „Máte všechny písničky hrozně na jedno brdo,“ postěžoval si pak další sledující.

Rýpli si i do jejího vzhledu

Řada uživatelů instagramu Ewě velmi nelichotivým způsobem vzkázala, co si myslí o jejím vzhledu.

„Chtělo by to změnit šatník, ve většině vašich outfitů vypadáte jak vzducholoď. Nemluvě o vyčesaných vlasech nahoru. Vůbec vám to nelichotí. Myslím, že by to šlo určitě jinak,“ napsal například pan Samael.

„Tak ta se hodně změnila. Kdysi byla můj idol, dnes je jako prase před porážkou,“ uvedl Irijketsirk.

Hned několik tvrdých slov pak přišlo od uživatele s drsným nickem Lovec buřtů. „Slušnej vorvaň,“ píše například v jednom příspěvku, zatímco v dalším se pro změnu ptá: „Kolik že vážíš?“

Naštěstí má zpěvačka řadu fanoušků, kteří se jí zastanou.

„Je zajímavé, že z 90 % vždycky uráží ti lidé, kteří mají fejkový účet a nebo nemají ani vlastní profilovou fotku,“ podotýká Natálie. „Jsi prostě krásná a talentovaná ženská,“ vzkazuje zpěvačce paní Ivana.

I když některé komentáře nejspíš po přečtení Ewu pořádně zabolí, stále má dostatek fanoušků, kteří ji podporují. Ti doufají, že si z negativních slov hudebnice nic nedělá a i nadále bude pokračovat ve své originální tvorbě.

Zdroj: Instory, OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články