Ewa Farna se oblékla na Slavíky jako Šmoula Kutil, který se svou bedničkou na nářadí vyrazil do práce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Málokdo si myslel, že Ewa Farna letos na Slavících předvede šílenější model než loni. Tehdy přišla v podivně hnědém overalu, který na první pohled zaujal především ozdobou na jednom rameni překážející divákům v publiku ve výhledu. Letos ale překvapivě Ewa překonala sama sebe a ukázala se v kostýmu, jenž připomínal Šmoulu Kutila.

Minulý rok předvedla Ewa v šatech nejen hluboký výstřih, ale také těhotenské bříško. Protože už porodila, tak potřebovala vymyslet něco ještě zajímavějšího, čím by svůj loňský model překonala.

„Umíte si mě představit v černých šatech? To bych nebyla já,“ zasmála se po Slavících v rozhovoru pro Super. Nicméně to nemuselo znamenat, že na sebe oblékne kostým jako na maškarní. Galavečer předávání cen je slavnostní událost, na kterou by měly celebrity dorazit ve společenském, tento fakt ale Ewa příliš neřešila.

Alespoň v něčem se překonala

Zatímco letos Ewa Farna brala pomyslné stříbro, loni se v anketě umístila na prvním místě. Tehdy fanoušci v publiku neviděli přes její okřídlené rameno, letos jim zacláněla čelenkou ve stylu Sochy Svobody. K modré ozdobě hlavy zvolila cosi jako stejnobarevnou kombinézu, která včetně rukavic i bot zakrývala celé její tělo.

ewa farna

Zdroj: Profimedia

Přes modrou část modelu přehodila černé sako, které jí udělalo široká, skoro až pánská ramena.

Ačkoliv zpěvaččin outfit redaktoři společenských serverů připodobňovali k Avatarovi nebo Soše Svobody, ze všeho nejvíce dle nás připomínala Šmoulu Kutila, který se svou bedničkou na nářadí vyrazil do práce.

„Mám štěstí, že mám okolo sebe skvělé holky, které se ničeho nebojí a všechny moje výmysly realizují. Tohle jsem nosila v hlavě už dlouho a podařilo se. Čelenka je z dílny šperkařky Anny Škardy z východních Čech, která s manželem založila značku bižuterie Carbickova Crowns. Vyráběli korunku pro Beyoncé, Khloé Kardashianovou a teď i pro mě,“ pochlubila se Ewa Blesku.

Ačkoli je tak model podle jejích slov velmi vzácný, ojedinělý a pracovali na něm i profesionálové, vypadá spíše, jako kdyby ho navrhoval sedmiletý fanoušek Šmoulů.

Ewa si může každopádně gratulovat. I když nezískala první místo v anketě a umístila se až jako druhá, v podivných modelech si své prvenství udržuje.

Zdroj: Profimedia, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články