Módní policie: Ewa Farna na Českém slavíkovi zazářila. Ani zlatá cena ale nepřebila její šílený outfit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Letošní Český slavík byl plný překvapení. Nejen v kategorii mužů, kde většina lidí očekávala, kdo si po Karlu Gottovi odnese zlatou cenu domů, ale také v kategorii zpěvaček došlo k velkému překvapení. Zatímco mezi muži se stal zlatým slavíkem Marek Ztracený, slavicí v ženské kategorii je k překvapení mnohých Ewa Farna.

Pro tu hudební anketa znamená hodně, protože se prakticky díky ní stala slavnou a poprvé jí jejím prostřednictvím fanoušci projevili podporu v roce 2006. Tehdy se teprve třináctiletá Ewa stala objevem roku a její písnička Měls mě vůbec rád se hrála v rádiích denně.

Letos se ukázalo, že hudebnici davy i nadále podporují. Ona pak se slzami v očích děkovala, že mohla skončit první a předehnat tím stříbrnou Lucku Bílou a bronzovou Evu Burešovou. Farna ale kromě proslovu zaujala také svým podivně zajímavým outfitem.

Tak tohle se nepovedlo

Na předávání slavíků dorazila Farna v overalu cihlové barvy, která působila výrazně a už od prvního pohledu zvláštně. Barva by ale nebyla to nejhorší. Kalhoty s rozšířenými nohavicemi a vysoký pas zvýraznily Ewino těhotenské bříško a hluboký výstřih zase odhalil možná až moc.

Celou tuto parádu pak navíc doplnila podivná ozdoba na pravém rameni, která nejspíš při sezení v publiku příliš nenapomáhala pohodlnosti. A i když se říká, že drdol je společenský účes, Ewě rozhodně sluší víc vlasy rozpuštěné. Pro mnohé byl tak její outfit to nejzajímavější z celého večera.

ewa farna

Zdroj: Profimedia

Pokud se Ewa snažila zůstat nezapomenutelná, nejspíš se jí to povedlo. I za několik let si totiž jistě budou lidé pamatovat, že Českého slavíka vyhrála v roce 2021 Farna, jež se ukázala v podivném modelu.

Dojemná slova i píseň na oslavu těla

Farna byla při převzetí ceny dojatá. Podle svých slov si kdysi, když přebírala cenu za objev roku, nedokázala představit, že by se jednou mohla stát dokonce vítězkou ženské kategorie. Poděkovala všem, kteří pro ni něco znamenají, i těm, kdo jí poslali hlasy.

„Někteří se tehdy ptali, jak dlouho vydržím, jestli nejsem jen nějaká rychlokvaška,“ řekla zpěvačka o svých začátcích. Nakonec se ale ukázalo, že je skvělou hudebnicí, kterou showbyznys potřebuje. To dokázala také svým vystoupením s písní Tělo, která je z jejího nového alba.

I když si Ewa domů odnesla zlatého slavíka i spoustu zážitků a na pódiu zazářila možná více než někteří, kterým se živé vystoupení příliš nepovedlo, její outfit nejspíš nic z toho nepřekonalo. Možná se pokusí sama sebe trumfnout za rok, až bude o diváckou cenu usilovat znovu.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články