Vojta Kratochvíl z Ordinace v růžové zahradě měl v dětství pěkný předkus. Takto jste Ivana Luptáka ještě neviděli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ivan lupták
Zdroj: Profimedia

Celá situace okolo koronaviru je pro herce hodně těžká. Nabídky žádné, natáčení minimální, divadlo zavřené a vyhlídky ne příliš optimistické. Často tak herci sahají do svých archivů a na sociálních sítích zveřejňují starší fotky.

Herec Ivan Lupták je známý především jako MUDr. Vojtěch Kratochvíl ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jeho postava trpí onemocněním ADHD a jako snad každý z toho seriálu samozřejmě bojuje s láskou a hledá tu pravou partnerku.

Na filmovém plátně jich vystřídal hned několik. Své soukromí si spíš ale střeží, a pro některé fanoušky tak bylo překvapením, když se Ivan vloni na podzim přiznal k homosexuální orientaci.

Fanynky se s tímto faktem smířily rozhodně rychleji a lépe než s tím, že oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2 v červnu tohoto roku končí.

Fotka z dětství

Ivan je aktivním uživatelem sociálních sítí. Přidává fotky z natáčení, zákulisí i vtipná videa. Jednou už jsme psali o videu, kde se proměnil na Hermionu a čaroval.

Tentokrát se vytasil fotkou z první třídy. Ivan snímek obdařil velmi dlouhým popiskem, kde popisuje své strasti z premiéry ve škole. Nejprve si stěžuje na odporný batoh, který ho měl první školní den doprovázet, a rodiče nedokázali pochopit, proč se mu nelíbí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivan Lupták (@luptaki)

„Vešel jsem do třídy už plné dětí a kolem postávajících, uslzených rodičů. Paní učitelka Hamouzová se mi zdvořile představila, na což jsem jí odpověděl: No, dobře, dobře a kde budu sedět?! Lehce se zarazila a pak mi ukázala místo vedle jakési hnědooké dívky, co měla ty oči tak velký, že byly skoro přes půl hlavy,“ popisuje snímek na sociální síti oblíbený herec.

„Sednul jsem si tedy vedle ní a okamžitě jsem ji silně štípnul do stehna. Vyjekla a tázavě se na mě dívala těma nepřirozeně velkýma očima (až po letech mi došlo, že ten rok, co jsme se narodili, bouchnul na Ukrajině Černobyl, možná proto ty oči, kdo ví?) a já jen mezi zuby procedil, že ať si nemyslí, že budeme kamarádi,“ pokračoval Ivan ve vyprávění o prvním setkání s okatou spolužačkou.

Po roce už jí psal romantická psaníčka, ale velká láska se nekonala a její odmítnutí tehdy Ivan vyřešil zabodnutím kružítka do jejího zadku. Pak samozřejmě zatajil, že to byl on a nabídnul plačícímu děvčeti své rámě. Jak dětský vztah pokračoval, už Ivan nerozvinul.

Popisek snímku uzavřel hodnocením svého vzhledu: „To mám ale velký zuby, co?“

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články