Vojta Kotek se stal otcem. Synem se pochlubil na sociální síti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vojtech kotek
Zdroj: Profimedia

Herec Vojtěch Kotek se stal otcem. Informoval o tom fanoušky na svém instagramu, kde zveřejnil fotografii ručičky svého miminka a dokonce se pochlubil, jak se jeho syn jmenuje. Velmi rychle se dočkal mnoha gratulací od fanoušků.

„Hubert I. Šman Kotek. Je tu s námi! Vítej synáčku! Milujeme tě!“ napsal Vojta k příspěvku, o který se podělil s fanoušky. Ukázal sice jenom ručičku svého miminka, prozradil ale, že jde o chlapečka. Narodil se jeho manželce Radaně, se kterou se  Vojtěch oženil teprve před nedávnem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojta Kotek (@vojtakotekoff)

Kotek si své soukromí vždy střežil. Dalo se tak očekávat, že i okolo miminka nebude dělat v médiích velké kroky. To, že vůbec zveřejnil snímek a svěřil se se jménem, je poměrně velké překvapení.

Dokonce ani o jeho svatbě se původně nevědělo a mluvilo se o ní až poté, co si Radanu vzal. Pár společně žil již delší dobu a manželi se stali právě proto, aby miminko vyrůstalo v úplné rodině.

Tajná svatba to nebyla

„Nebyla to tajná svatba. Pouze jsme nezvali novináře. Přijde mi hloupé, jít do televize a říct: ‚Dobrý den, já jsem se oženil.‘ Teď to ale aspoň všichni vědí a je od toho pokoj,“ uvedl na pravou míru Kotek v pořadu Showtime.

„Bylo to uprostřed deštivých dní, které zrovna v Česku panovaly. Na chvilku ale vysvitlo sluníčko. Věřím, že to tam nahoře zařídil můj táta, který už s námi nemohl být,“ svěřil se pro iDNES s tím, že si přál, aby jeho dítě vyrůstalo v úplné rodině.

Čekali na správný čas

V minulosti se Vojta k tomu, zda by chtěl mít dítě, vyjadřoval několikrát. Čekal na ten správný čas. „Ne, že by to se mnou vůbec nic nedělalo. Je to složitější. Jsem strašně rád, když to lidé okolo mě prožívají, ale vidím, že je to vždycky zastihne až v čase, kdy jsou na rodinu a rodičovství připraveni se vším všudy,“ řekl kdysi.

A nyní ten správný čas přišel. S Radanou je Kotek šťastný a nového člena rodiny náležitě oslavují. A spolu s nimi i fanoušci, kteří pod příspěvkem na instagramu připisují gratulace.

A to včetně mnoha celebrit. Gratulaci Kotkovi poslala například Nikol Leitgeb, Daniela Písařovicová, Lenka Zahradnická nebo Sara Sandeva.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články