Vojta Kotek si vzal svou těhotnou partnerku. Se sympatickou Radanou by chtěl žít na hezkém místě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vojta kotek
Zdroj: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Vojta Kotek si vždy pořádně střežil své soukromí. To, co ale provedl během včerejšího odpoledne, fanoušky zaskočilo. Herec a režisér se ve svých 35 letech utajeně oženil. Svou teď už manželku Radanu si vzal v přírodě nedaleko přehrady Orlík pouze za přítomnosti nejbližší rodiny.

S Radanou tvořil Kotek pár několik let. O jeho soukromí se toho ale příliš neví, herec si totiž nenechává média do života příliš zasahovat. Organizaci svatby si proto vzal na starost on sám, aby se snad náhodou něco předčasně nedostalo na veřejnost.

Svatbu pojal pár skutečně originálně. Kromě utajení totiž dorazil v historických kostýmech a na obřadu se objevil i muž v kostýmu náčelníka kmene Apačů Vinnetoua. Na veselku navíc pár dorazil v hnědožlutém broukovi, fotky deníku Expres zachycují i originální outfit nevěsty a ženicha.

Po náročném roce

V nedávné době Vojta přiznal, že na svou partnerku neměl v posledních měsících tolik času, kolik by si přál. „Samozřejmě bych chtěl pracovat trochu méně, protože poslední rok byl bláznivý, kývl jsem na víc nabídek než obvykle. Ale byla to daň za to, že jsem si nechtěl vybrat jen jednu věc, která by mě nakonec začala otravovat,“ přiznal pro iDNES.

kotek pritelkyne

Zdroj: Profimedia

Z jeho slov si ale nejspíš nikdo neodvodil, že má v hlavě myšlenky na svatbu. Možná ani on sám si ještě neuvědomoval, že plány se co nevidět přehoupnou ve skutečnost. Věděl ale jistě jedno: Rodinu jednoho dne mít chce a věnovat se jí potom bude naplno.

„Ve chvíli, kdy budu mít rodinu, jsem připravený si to opravdu užít a vychutnat. Všechno přehodnotím a udělám si čas, protože to je něco, co se neopakuje. A nebude to zase tak těžké,“ zamyslel se. Doba, kdy pro něho byla práce naprostou prioritou, je prý dávno pryč.

Těhotná partnerka

Když se média tehdy Vojty ptala na to, zda už nemá čas na založení rodiny, odpověděl: „Ne že by to se mnou vůbec nic nedělalo. Je to složitější. Jsem strašně rád, když to lidi okolo mě prožívají, ale vidím, že je to vždycky zastihne v čase, kdy jsou na rodinu a rodičovství připraveni se vším všudy,“

Zdá se, že teď už ten správný čas nastal, Vojtova žena je totiž těhotná. Možná i to je důvodem, proč se rozhodl pro svatbu? Každopádně podle toho, k čemu se v minulosti přiznal, je jasné, že bude pro rodinu dělat vše a bude vynikajícím otcem.

„Teď žiju tím, že bych chtěl bydlet na nějakém hezkém místě, mít rodinu, něco pěstovat… To je oproti dřívějšku totální obrat,“ svěřil se herec webu iDNES. Zdá se, že se mu jeho přání začíná plnit se vším všudy, před médii ale stále raději detaily ze svého života tají.

Zdroj: Blesk, iDNES, Super, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články