Vítězka MasterChefa Besky zhubla díky kalorickému deficitu. Při cvičení radí sledovat seriály

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
veronika besky
Zdroj: Nextfoto

Vítězka soutěže MasterChef za rok 2021 Veronika Beskydiarová, známá spíše jako Besky, na sebe poutá pozornost nejen kulinářským uměním, ale také výraznou fyzickou proměnou a v neposlední řadě čerstvým vztahem s hlavní hvězdou seriálu Zlatá labuť.

Vzhled Besky se od jejího vítězství v soutěži MasterChef výrazně změnil. Po bouřlivém rozvodu s manželem, který neunesl její nově nabytou slávu a úspěch, nehledě na stále narůstající počet fanoušků, se Besky soustředila hlavně na svou pohodu a pracovala na sobě.

Razantně zhubla, nabrala svaly a na některých fotkách vypadá jako barbie (až na tu barvu vlasů). Proto někteří fanoušci spekulují, zda nepodstoupila nějaké zkrášlovací zákroky.

Až na několik haterů se však fanoušci shodují na tom, že vypadá stále úžasně a přirovnávají ji k takovým osobnostem, jako jsou Monika Bellucci nebo Pocahontas.

Seriály sleduje v posilovně

Besky je velmi aktivní na sociálních sítích a se svými sledujícími se podělila také o způsob, jakým se jí povedlo zhubnout. Určitě jí pomohlo, že sport a aktivní život miluje odmala, ale nejdůležitější je podle ní kalorický deficit a pravidelnost.

Svým příznivcům radí, aby si našli cvičební režim, který je bude bavit, a aby v něm byli důslední. Podělila se i o trik, jak se donutit ke cvičení, pokud se vám zrovna nechce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)


„Upřímně? Nesnáším bezduché kardio. Je to ale velká součást mého tréninku. A co mi pomohlo zvládnout tento postoj? Určitě máte oblíbený seriál, show nebo podcast,“ radí na svém instagramovém profilu s tím, že si daný seriál dovolí zapnout jen při fyzické aktivitě.

Po boku má velmi žádaného muže

Besky se nyní daří také v soukromém životě. Po nepříjemné rozvodu našla znovu lásku, a to hned s jedním z nejvyhledávanějších českých herců v současnosti.

Když se po jejím boku objevila hvězda seriálu Zlatá labuť, Adam Vacula, spustila se lavina dotazů, zda tvoří pár. Po krátkém mlžení Besky jejich vztah potvrdila, ale podrobnosti si prý zatím nechá pro sebe.

Zdroj: Instagram/Besky, Blesk, Kafe, Expres

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články