Vítěz reality show Big Brother Shrek zmohutněl. Tyhle svaly by mu záviděl kdejaký kulturista

od Andrea Světlíková
< 1 minuta čtení
david šín
Zdroj: Profimedia

Big Brother tě vidí, tak zněly před šestnácti lety upoutávky na novou reality show, která se sice nedočkala pokračování, zato její výherce je nepřehlédnutelný dodnes. Jak dnes vypadá David Šín?

Když v roce 2005 přišla na televizní obrazovku reality show, kterou do té doby český divák neznal, vyvolala u všech velká očekávání.

Show Big Brother vznikla po vzoru nizozemské show se stejným názvem. Její náplní bylo uzavřít ve vile prošpikované kamerami několik lidí, kteří svým vystupováním bojovali o přízeň mezi sebou a pak i u diváků.

Pokuty za neslušnost

Soutěžící dostávali v průběhu od produkce různé úkoly, ale iniciativa přicházela i z jejich strany a TV Nova na to doplatila několika pokutami.

Po čtyřech měsících pod zámkem odešel s pohádkovou výhrou deset milionů korun David Šín, který si svým zevnějškem vysloužil přezdívku Shrek.

Vyhrál ten nejstatnější

Hromotluk se statným tělem a na krátko střiženým blonďatým účesem opravdu připomínal zeleného pohádkového obra.

Po vítězství v soutěži se na nějakou dobu vrhnul na pořádné oslavy, ale i tak si své peníze uměl uložit bokem, aby už nemusel nikdy dělat nic, co ho nebaví.

Letos už to bude šestnáct let od konce soutěže a David vypadá pořád stejně a svým vzhledem stále připomíná Shreka.

Dodnes vypadá stejně

Přestože o část z peněz kvůli své důvěřivosti přišel, stále má dost na to, aby mohl žít tak, jak si představuje.

Odjakživa ho bavilo fitness a i dnes se živí jako trenér. Už několik let je zadaný a netají se tím, že by si v nejbližší době přál potomka.

Autor: Karolína Stoczková

Související články