Vincent Navrátil je stále sám. Může za to prý Veronika Žilková

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Vincent Navratil
Zdroj: Nextfoto

Vincent Navrátil je oblíbený mladý herec, který dobře vypadá a povahou je tak trochu blázen. Zdálo by se, že je snem každé dívky. Přesto je stále sám. A za vinu to dává své mamince Veronice Žilkové.

Ještě před časem byl Vincent šťastný se svou přítelkyní Anetou. S tou se ale loni rozešel a od té doby je sám. Po ukončení vztahu na sobě zapracoval, začal cvičit a je snad ještě pohlednější než dřív. Přesto ale nikoho nemá.

Může za to maminka

„Nikdo se neobjevil, ale věřím tomu, že je vše na dobré cestě. Poznávám sám sebe a věřím, že v momentě, kdy budu připravený, tak mi ten život hodí tu holku,“ říká Vincent pro Super. Zároveň ale přiznává, že kdyby nebyl vybíravý, možná by se už dávno nějaká našla.

Navrátil totiž velmi vzhlíží ke své mamince a podle všeho hledá ženu, která bude podobně silná jako slavná herečka.

„Máma byla vlastně hlava rodiny! Uživila šest dětí, do toho dokázala mít kariéru a je osobnost! Tak já chci od ženy to stejný. Chci, aby byla moje partnerka plnohodnotná ve všem. Tím pádem prostě na ni mám vysoký nároky,“ vysvětlil v rozhovoru pro Blesk.

Věčný blázen

Vincentovi je 26 let. To ale nemění nic na tom, že se někdy chová jako blázen. Má podle svých slov rád dobrý humor a z každé situace se snaží vytěžit nějaký ten vtip.

„V naší rodině se nakumulovalo tolik generací umělců, že jsem prostě geneticky šlechtěný k tomu, abych byl blázen,“ svěřil se před časem v rozhovoru pro iDNES.

Je i tato jeho povaha důvodem k tomu, že si jen tak nemůže najít správnou partnerku? Nebo naopak jeho bláznovství může v budoucnu právě některou z nápadnic zaujmout? To je otázka, jejíž odpověď zůstává prozatím nezodpovězená.

Zdroj: iDNES, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články