Vincent Navrátil chodí s pohlednou embryoložkou. Zareagoval na spekulace o tom, že bude otcem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Navratil Vincent
Zdroj: Nextfoto

Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil dospěl v mladého krásného muže, který dělá mamince jen radost. Vincent si užívá po pracovní i soukromé stránce, a díky jedné fotce se dokonce spekulovalo o tom, že se brzy dočká i role tatínka. Jak se k podezření postavil? A kdo je jeho vyvolenou?

„Zastáváme názor, že teď se chceme věnovat práci. Zatím nám stačí pes Coco, to je takové naše dítě,“ tvrdil ještě nedávno Vincent. Změnilo se snad něco?

Bude Vincent táta?

Jeho přítelkyně Aneta Kňávová je embryoložka v pražské nemocnici U Apolináře a zatím se prý zaměřuje hlavně na kariéru. Nezkazí jí její plány těhotenství?

„Já ji tak vždycky chytím, protože si myslím, že je to správná póza. A ona mi říká, abych ji na břiše nedržel, všichni si budou myslet, že je těhotná. A očividně má pravdu! Ne, není těhotná. Já hlupák!“ reagoval Vincent na dotaz deníku Super.

Veronika Žilková se tedy dalšího vnoučete zatím nedočká, ale syn je po boku Anety velmi šťastný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vincent Navratil (@vincentnavratil)

„Moje přítelkyně je racionální vědátorka a já přecitlivělej umělec. Občas se doplňujeme, občas se naše nátury perou. Doma neustále vyžaduju dostatek pozornosti, lásky, komplimentů. Jsem sebestřednej Beran, ti to tak mají. Potřebuji důkazy lásky, verbální i fyzické, když je chvíli nemám, zdá se mi, že je vše jinak,“ prozradil o jejich vztahu Vincent.

Aneta zase uvedla, že si rozumí s Veronikou Žilkovou, která je dle ní velmi vstřícná. K tomu Vincent dodal: „Myslím, že máma ještě žádného partnera svých dětí nepřijala tak jako Anetu. Částečně to bude i tím, že je trochu hypochondr, tak je ráda, že má v rodině někoho, kdo má blízko k medicíně.“

Workoholik, co musí mít vše stoprocentní

Na kariéru se však nezaměřuje jen přítelkyně Aneta, ale i sám Vincent. Ten nyní dokončil skečovou show a natáčení seriálu Svatý Max, kde hraje hlavní roli.

Show sestavená ze skečů je velmi náročná. Srandu si zde partička dělá například z pořadu Snídaně s Novou či z televizních policejních akcí. Diváci se tak jistě budou mít na co těšit.

„Myslím si, že jde o nejtěžší disciplínu v zábavném pořadu. Když je trošku něco špatně, přestane to celé fungovat a můžete vše vyhodit. Takže jsme začali od toho nejtěžšího,“ uvedl k show Vincent.

Ten na sebe také práskl, že musí mít věci dokonalé a nepouští se do ničeho, co nebude stoprocentní. V rozhovoru pro iDNES prozradil, že za to svým způsobem může právě Aneta. Než ji potkal, byl prý lempl, a nyní je workoholik.

Tak alespoň u jednoho ze svých potomků může být Veronika, co se výběru partnera týče, v klidu. Zato dcera Agáta jí dává lehce zabrat.

Zdroje: Super, Instagram, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články