Victoria Beckham doplnila svou cvičební rutinu o vzpírání a fanoušci jsou nadšení z jejích paží

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Victoria Beckham
Zdroj: magicinfoto / Shutterstock.com

Od tak křehké ženy, jakou je Victoria Beckham, by se dalo očekávat cvičení ve formě jógy nebo pilates. Ona přitom už druhý rok vzpírá! V dnešním článku se dozvíte, jakou dietu Victoria drží a jak probíhá její každodenní cvičení.

Není to však žádným tajemstvím, protože o změně svého cvičebního režimu informovala již minulý rok.

Oznámila tehdy, že z běžného cvičení zaměřeného na kardio přechází na silový trénink. A jak řekla, tak učinila.

Úžasné výsledky

Vzala to doslova a začala zvedat těžké váhy. Výsledky jejího úsilí jsou na ni poznat například v její poslední kampani na instagramu, kde pózuje jen v krajkové podprsence.

Jejích silných paží si nešlo nevšimnout! A fanoušci dali svůj obdiv hlasitě najevo. Victoria si tak mohla například přečíst, že je novou královnou fitness.

Victoria šla do tréninku naplno a najala si trenéra a fitness konzultanta Bobbyho Riche. A ten je na svou svěřenkyni náležitě pyšný.

„Prostě epické. Gratuluji. Jsem tak hrdý,“ napsal pod zmíněnou fotku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Vzpírání se původně bála

Victoria se původně bála, že když začne vzpírat, tak nabere objem. Zároveň však nebyla spokojená s výsledky svého dosavadního snažení.

Každý den trávila 90 minut v posilovně, ale měla pocit, že si pouze udržuje svou kondici a nijak se nezlepšuje.

„Vždy jsem se trochu bála závaží, ale ukázalo se, že je miluji,“ pochvaluje si Victoria s tím, že má nyní mnohem větší svaly.

Její trenér Bobby uvedl, že Victoria si nikdy nestanovovala ve cvičení žádné cíle. Prostě jen trénovala a udržovala se fit.

Nyní přešla k měřitelným cílům a své cvičení zaměřila na opakování pohybů se závažím.

Zároveň si ponechala svou rutinu, kdy každé ráno, než jdou děti do školy, běhá 45 minut na běžícím pásu. A poté, co doveze děti, tak 30 minut posiluje nohy.

K jejím tréninkům se aktuálně přidává i její dcera Harper, na což je Victoria náležitě pyšná.

Cvičení doplněné dietou

Svou štíhlou postavu si samozřejmě módní návrhářka neudržuje pouze cvičením, ačkoliv její zápal je obdivuhodný. Zároveň totiž drží velmi přísnou dietu.

Odmítá jíst jakékoli jídlo dělané na oleji, másle nebo omáčky. Drží se svého osvědčeného jídelníčku ve formě grilovaných ryb a dušené zeleniny.

„Každé ráno si dám tři polévkové lžíce jablečného octa, následuje hrnek horké vody a citronu a několik káv,“ říká ke své ranní rutině.

Čtyřnásobná matka se také zdržuje mléčných výrobků nebo červeného masa a dříve prozradila, že jejím oblíbeným jídlem je celozrnný toast se solí.

Tak co, zvládli byste s ní udržet tempo ve stravování i cvičení?

Zdroje: Women´s Health, Instagram, Daily Record, OK!, Hola!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články